A A+ A++

Dużą bezmyślnością wykazał się ostrołęczanin, który wsiadł za kierownicę audi będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna omal nie doprowadził do tragedii. Niebawem czekają go surowe konsekwencję prawne i finansowe.

Wczoraj o godzinie 16 na stanowisko kierowania ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie o kolizji na terenie naszego miasta. Według osoby zgłaszającej sprawca tego zdarzenia może być pijany.

Po chwili na miejscu byli już policjanci z ostrołęckiej drogówki. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń kierujący audi 27 – letni ostrołęczanin jadąc ul. B. Joselewicza na łuku drogi w prawo wyprzedził na oznakowanym przejściu dla pieszych jadące przed nim pojazdy. Na szczęście na przejściu nie było w tym czasie pieszych. Następnie audi wjechało na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyło się z jadącą z naprzeciwka hondą.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W trakcie czynności policjanci ustalili, że kierowca audi jest pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie promil alkoholu. Dodatkowo sprawdzenie go w policyjnej bazie danych wskazało, że nie ma on prawa jazdy.

Dalszę postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego Zespołu do Spraw Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych.

Przypominamy: jazdą będąc w stanie nietrzeźwości jest PRZESTĘPTSWEM ZAGROŻONYM KARA DO 2 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolicja Ostrołęka: Ostrołęccy spotykają się z seniorami, aby rozmawiać o ich bezpieczeństwie
Następny artykułПервые 60 Bradley уже спешат в Украину