A A+ A++

Final Fantasy VIII Remastered jest przygotowaną przez firmę Square Enix odświeżoną wersją kultowego jRPG-a z 1999 roku. Rozgrywa się on w świecie, w którym elementy fantasy mieszają się z futurystyczną technologią. Żyje w nim niejaki Squall Leonheart, młody student jednej z trzech akademii militarnych organizacji SeeD, który w wyniku pewnego zbiegu okoliczności wraz z towarzyszami zostaje wciągnięty w skomplikowaną intrygę, w której niepoślednią rolę odgrywa tajemnicza czarodziejka Edea Kramer. W trakcie zabawy eksplorujemy kolejne lokacje, walczymy z kolejnymi przeciwnikami w systemie turowym i rozwijamy zdolności naszych bohaterów.

W trakcie zabawy możesz wcisnąć poniższe klawisze, by uzyskać wymagany efekt.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułAtelier Rorona Plus: The Alchemist Of Arland (triki) PS3, PSV, 3DS
Następny artykułNareszcie. Siatkarze Olimpii przywożą zwycięstwo z Jaworzna