A A+ A++

Atelier Rorona Plus: The Alchemist Of Arland to ulepszona i rozszerzona wersja produkcji studia Gust, wydanej pierwotnie w 2010 roku. Główną bohaterką tytułu jest Rorolina Frixell, adeptka alchemii zwana przez przyjaciół Roroną. Musi ona uporać się z dwunastoma zadaniami, by udowodnić, że jest zdolna prowadzić swój własny warsztat. Zabawa polega na eksploracji kolejnych lokacji, rozmów z postaciami niezależnymi, rozwoju umiejętności członków naszej drużyny oraz walki z przeciwnikami rozgrywanej w systemie turowym.

Gdy uruchomisz grę 1 stycznia, usłyszysz głos Rorony mówiący „Happy New Year! I’m ready for it if you are!”.

Aby zapewnić sobie darmowe kostiumy, zapisz przed ich kupnem, wydaj tickety, a następnie wczytaj stan zabawy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKętrzyńskie Tygrysy z kolejnymi medalami
Następny artykułFinal Fantasy VIII: Remastered (kody) PC