A A+ A++

Czy znacie metodę Montessori? Według jej założeń wszystkie dzieci od urodzenia nastawione są na własny rozwój, na osiągnięcie niezależności i przejście od dzieciństwa do dorosłości. Metoda Montessori pomaga dzieciom oraz rodzicom sprostać w tym zadaniu. Jej podstawą jest szanowanie naturalnej indywidualności każdego dziecka, jeśli chodzi o jego rozwój fizyczny, umysłowy, duchowy i emocjonalny i kierowaniu go do całościowego wzrostu.

Na rynku znajduje się wiele zabawek skutecznie wspierających rozwój metodą Montessori. Tutaj nic nie jest oczywiste, dziecko dostaje zestaw, z którego tworzy zabawkę metodą prób i błędów. Potem uczy się z niej korzystać i nabywa nowe umiejętności. My również sięgnęliśmy po taką zabawkę.

georello tech

To kreatywny zestaw, który pozwala dzieciom poznać proste zasady mechaniki. Przy pomocy napędu, kolumn, osi, łączników, uniwersalnych połączeń, łańcuchów, dzieci mogą zbudować fantastyczne struktury trójwymiarowe. Jednak to nie wszystko, gdyż po zbudowaniu toru możemy puścić go w ruch przy pomocy spektakularnych reakcji łańcuchowych. Napędy i osie mogą być także łączone ukośnie, co daje nam jeszcze większe pole do popisu.

Zestaw Konstrukcyjny Georello Tech 3D to świetna zabawa i wiele możliwości. Nie tylko dla dzieci, ale również rodziców.  Wspólna zabawa tym zestawem zacieśnia więzi, kształtuje dziecięcą wyobraźnię. Dziecko poznaje zasady mechaniki, to świetna okazja, by wprowadzić go głębiej w jej działanie.

Georello Tech 3D

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGdy ofiara musi przeprosić sprawcę
Następny artykułJak się zrelaksować – co to jest masaż tajski?