Zgoda wygrała na wyjeździe z rezerwami KS Chełmek 5:0. Wygrał zespól zdecydowanie lepszy.

W 25. minucie po rzucie rożnym bramkę z piątego metra zdobył Tarashchyk. W 35. minucie Kowalski wszedł z piłką w pole karne i oddał strzał. Futbolówka odbił się od słupka i wpadła do siatki. Niedługo przed zakończeniem pierwszej połowy Oczkowski na środku pola wymanewrował obrońców i znalazł sposób na bramkarza.

W 70. minucie prawą stroną zaatakował Jaromin. Po wejściu w pole karne wycofał do Kowalskiego, który trafił na 0:4. W 85. minucie Oczkowski zagrał nad obrońcami. Do piłki doszedł Lekki i ustalił wynik spotkania.

„W połowie dominowaliśmy. Szkoda sytuacji, których nie wykorzystaliśmy. Mieliśmy cztery takie szanse. Wygrał jednak zespół lepszy” – powiedział Konrad Karaśkiewicz, trener KS II Chełmek.

„Prowadziliśmy grę i mogliśmy zdobyć dużo więcej goli. To był mecz do jednej bramki. Zbytnio się nie namęczyliśmy” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Niedziela 3 października KS II Chełmek – Zgoda Malec 0:5 (0:3)
Bramki: 0:1 Tarashchyk (25.), 0:2 Kowalski (35.), 0:3 Oczkowski (45.), 0:4 Kowalski (70.), 0:5 Lekki (85.)

Składy:
KS II Chełmek: Przewoźnik, Baczewski, Kowalczyk, Niemczyk (46. Bieniek), Nowotarski, Lieber, Piątek, Szyba (70. Wlezień), Cieśla, Kysiak (55. Plata), Jeleń (80. Banaś). Trener: Konrad Karaśkiewicz.

Zgoda Malec: Zieliński, S. Drebszok, Lekki, Tarashchyk, Tomala, Sokół (48. Drebszok), Łukasik (85. Kuwik), Oczkowski, Kowalski (80. Kwaśniak), Żmuda (48. Chwierut), Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.