A A+ A++

Deweloperzy z Ryu Ga Gotoku Studio potwierdzili, że powstaje kolejna gra z serii Like a Dragon. Nie będzie to jednak Yakuza Kiwami 3.

Źródło fot. Sega

i

Ryu Ga Gotoku Studio pracuje już nad kolejną odsłoną cyklu Yakuza/Like a Dragon. Dowiedzieliśmy o tym dlatego, że autorzy ogłosili castingi do ról w tej grze.

  1. Nie podano, jakie dokładnie role chcą obsadzić twórcy, ale ogłoszono, że będą one podobne do castingów na hostessy do Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name. Oznacza to, że także zwykli fani, a nie tylko profesjonalni aktorzy, będą mogli powalczyć o występ w grze.
  2. Deweloperzy podkreślili również, że nowy projekt nie jest Yakuzą Kiwami 3, czyli remake’em jakiejś starszej odsłony cyklu (najpewniej Yakuzy 3, bo tej części najbardziej przydałoby się solidne odświeżenie). Autorzy są jednak przekonani, że prędzej czy później Kiwami 3 powstanie.

Wieść o tym, że Ryu Ga Gotoku Studio pracuje już nad kolejną odsłoną cyklu nie jest żadnym zaskoczeniem. Od 2017 roku zespół wypuszcza przynajmniej jedną grę rocznie. Ostatnio Ci deweloperzy mocno zaszaleli, wydając aż trzy produkcje w ciągu dwunastu miesięcy (Like a Dragon: Ishin w lutym 2023 r., Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name w listopadzie ubiegłego roku oraz Like a Dragon: Infinite Wealth w styczniu 2024 r.), więc najpewniej teraz trochę poczekamy na coś nowego od tego studia. Zdziwilibyśmy się jednak mocno, gdyby w przyszłym roku nie czekała nas premiera kolejnej gry zespołu.

Choć castingi ogłoszono 1 kwietnie, nie jest to żaden żart. Japońscy deweloperzy inaczej podchodzą do prima aprilis. Tego dnia zdarza im się ujawniać autentyczne nowiny, a wiele z żartów publikowanych tego dnia potem okazuje się być prawdziwa (wystarczy tu przytoczyć filmik z 2019 roku, w którym pokazano turowy system walki, który ostatecznie został wykorzystany naprawdę w Yakuza: Like a Dragon).

  1. Recenzja gry Like a Dragon: Infinite Wealth. To opowieść, której nigdy nie zapomnę
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMarcela Leszczak miała mały wypadek! Skończyło się ręką w gipsie
Następny artykułEwan McGregor jest „pewien”, że jeszcze zagra Obi-Wana. 2. sezon serialu Disneya nie powstanie, ale aktor ma pomysł na swój powrót