A A+ A++

Phil Spencer usiadł, by porozmawiać z redakcją IGN podczas wydarzenia IGN Live. W trakcie wywiadu padło kilka bardzo ciekawych wypowiedzi na temat Xbox Handhelda, o którym plotki krążą od kilku miesięcy.

Phil Spencer w zasadzie potwierdził wcześniejsze pogłoski o przenośnej konsoli Xbox. W rozmowie z IGN szef Xbox stwierdził, że wczorajszy pokaz koncentrował się na grach, ale że niedługo przyjdzie czas na ujawnianie nowego hardware’u (w domyśle Xbox Handhelda).

Dalsza część tekstu pod wideo

Następnie “hipotetycznie” Phil Spencer stwierdził, że nowy przenośny hardware Xbox będzie pozwalać na rozgrywkę lokalną (offline), tak jak np. Steam Deck. W ten sposób szef Xbox uciął pogłoski na temat tego, że Xbox Handeld może być tylko urządzeniem do streamowania danych z systemu Xbox Cloud.

“Więc myślę, że powinniśmy mieć też handelda. Naprawdę uważam, że powinniśmy też mieć swojego handelda. (…) Nasza przyszłość w zakresie hardware’u jest wspaniała. Robota, którą wykonują nasze zespoły w zakresie możliwości grania w bardzo różnych formatach, w bardzo różnych sposobach, jest imponująca. Dzisiaj skupialiśmy się na grach, ale przyjdzie czas na mówienie o nowych platformach. Już nie mogę się doczekać tego momentu” – stwierdził Phil Spencer w rozmowie z IGN.

Wypowiedzi na temat Xbox Handhelda pojawiają się od 26 minuty nagrania.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDyplomy Jubileuszowej Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego
Następny artykułDanuta Sujdak najlepszym sołtysem roku 2023