A A+ A++

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza wszystkie dzieci na fascynujące warsztaty plastyczne w ramach tegorocznej Akcji Lato. To doskonała okazja, aby rozwinąć swoją kreatywność i wyobraźnię, a także spędzić czas w gronie rówieśników.

Warsztaty dla najmłodszych: kreatywność w akcji

Dzieci w wieku od 6 do 9 lat będą miały szansę uczestniczyć w warsztatach plastycznych, które odbywać się będą we wszystkie wtorki lipca: 2, 9, 16, 23 oraz 30 lipca. Spotkania zaplanowane są w godzinach od 10:00 do 12:00. Podczas zajęć najmłodsi będą mogli eksperymentować z różnymi technikami plastycznymi, rozwijać swoje zdolności manualne oraz w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię.

Starsze dzieci: zaawansowane techniki plastyczne

Dla nieco starszych dzieci, które ukończyły 10 lat, przygotowano warsztaty odbywające się w czwartki: 4, 11, 18 i 25 lipca, również w godzinach od 10:00 do 12:00. Te zajęcia są skierowane do młodzieży, która pragnie pogłębić swoje umiejętności artystyczne i poznać bardziej zaawansowane techniki plastyczne. Uczestnicy będą mieli możliwość realizacji własnych projektów oraz czerpania inspiracji od rówieśników.

Limitowane miejsca i darmowe wejściówki

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w Pracowni Plastycznej „Okienko”, organizatorzy wprowadzili system darmowych wejściówek. Można je odbierać na portierni Siemianowickiego Centrum Kultury – Bytków od 24 czerwca. Warto się pospieszyć, aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka i zapewnić mu wakacje pełne twórczych przeżyć.

Warsztaty plastyczne w ramach Akcji Lato to doskonała okazja, aby dzieci mogły rozwijać swoje pasje i talenty w przyjaznej atmosferze. To także świetny sposób na spędzenie wakacyjnych dni w sposób kreatywny i inspirujący. Nie przegapcie tej okazji!

Na podstawie: SCK

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzy pilotaż zmieni sytuację pacjentów z RZS? Jak się w Polsce leczy zapalenie stawów?
Następny artykułZaplanowane prace drogowe na poniedziałek 8 lipca w Płocku