A A+ A++

Szpital Powiatowy w Limanowej zaprasza pacjentów do wypełnienia anonimowej ankiety elektronicznej, aby poprawić jakość świadczonych usług.

Szpital Powiatowy w Limanowej bada doświadczenia pacjentów

Szpital Powiatowy w Limanowej rozpoczyna badanie ankietowe mające na celu ocenę doświadczeń pacjentów związanych z opieką medyczną świadczoną przez placówkę. Badanie jest skierowane do pacjentów, którzy byli lub są hospitalizowani w szpitalu.

Ankieta, realizowana przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, jest dostępna w formie anonimowej ankiety elektronicznej. Jej wypełnienie zajmuje około pięciu minut. Pacjenci mogą znaleźć ankietę w zakładce Strefa pacjenta/Ankieta jakości dla pacjentów hospitalizowanych na stronie internetowej szpitala lub uzyskać dostęp bezpośrednio poprzez link: Ankieta jakości dla Pacjentów hospitalizowanych

Zobacz również:

Celem badania jest analiza doświadczeń pacjentów z pobytu w szpitalu, co ma na celu poprawę jakości świadczonych usług medycznych. Szpital zachęca wszystkich pacjentów do udziału w badaniu, podkreślając, że ich opinie są kluczowe dla wprowadzenia ewentualnych usprawnień w funkcjonowaniu placówki.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNowe pielęgniarki i pielęgniarze z Akademii Polonijnej gotowi do pracy
Następny artykułWarsztaty plastyczne dla dzieci w SCK Bytków ruszyły w ramach Akcji Lato