A A+ A++

Sierpień od lat był najchętniej wybieranym miesiącem na wypoczynek w Tatrach. Podobnie jest w tym roku, o czym mogą świadczyć rezerwacje w hotelach. Jak przekazał Wagner, na drugi wakacyjny miesiąc większość hoteli w Zakopanem ma już pełne obłożenie.

Co istotne to fakt, że rezerwacje spływają z wyprzedzeniem, czyli odchodzimy od kazusu minionych dwóch lat okienka rezerwacyjnego poniżej dwóch tygodni, które wymusiła na nas pandemia. Obecnie goście wracają do wcześniejszych rezerwacji z wyprzedzeniem miesięcznym i większym – zauważył Wagner.

Jaka temperatura w lipcu i sierpniu? IMGW podał prognozy

Ceny wypoczynku w stolicy Tatr

Turyści cały czas mogą liczyć na atrakcyjne oferty wypoczynku w Tatrach zaczynające się od 70 zł w pensjonatach. W hotelu w centrum Zakopanego pokój dwuosobowy nadal można znaleźć w cenie poniżej 300 zł za dobę. Popularne są także domki wieloosobowe.

Rynek usług hotelarskich jest absolutnie rozedrgany i nie mamy do czynienia ze stabilizacją cen sprzed pandemii. Obecnie ceny są skrajne, w związku z tym można znaleźć zarówno wysokie ceny jak i stosunkowo niskie. Można też znaleźć bardzo dobre oferty w renomowanych obiektach – przekazał Wagner.

Radzi on, aby szukając noclegów dzwonić bezpośrednio do obiektu, recepcji hotelu i zapytać o ofertę, aby uniknąć płacenia marży pośrednikom.

Zawsze warto skontaktować się telefonicznie bądź mailowo z obiektem, który zaproponuje atrakcyjniejszą cenę. Ponadto w kontakcie bezpośrednim można ustalić także dodatkowe usługi – radzi Wagner.

Wylali asfalt w Chochołowskiej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPadł internetowy Krajowy Rejestr Karny. „Ministerstwo nie wie, kiedy system ruszy”
Następny artykułLegalna aborcja i pomnik Kaczyńskiego. Dwa głosowania, które pokazały, jak daleko nam do Europy