A A+ A++

W dniu 24 czerwca 2019 r. Miasto Krasnystaw i Województwo Lubelskie zawarły umowę na realizację zadania pn. ,, Utworzenie miejsca do wypoczynku i integracji w Krasnymstawie przy boiskach na ul. Sikorskiego”. Celem operacji jest zwiększenie aktywności mieszkańców poprzez udostępnienie nowoczesnej infrastruktury rekreacyjnej na wyżej wspomnianym obszarze.

Zakres inwestycji obejmie budowę ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego o powierzchni 335m2,  w tym: wykonanie nawierzchni z kostki brukowej oraz wykonanie elementów małej architektury służących wypoczynkowi, integracji i zabawie min. altany, kontenera szatniowego, ławek, koszy na śmieci, miejsca na palenisko oraz stojaka na rowery. Opisane działania w znaczny sposób podniosą estetykę terenu oraz pobudzą w mieszkańcach chęć do aktywnego wypoczynku, dając możliwość podejmowania różnorodnych form aktywności.

Operacja pn. ,,Utworzenie miejsca do wypoczynku i integracji w Krasnymstawie przy boiskach na ul. Sikorskiego” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2  ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wysokość dofinansowania wyniesie 49 083,00 zł,

“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKoktajl z truskawkami i burakiem. Dodaje energii i odmładza tętnice.
Następny artykułHot or not? 3 wskazówki dotyczące marketingowych wskaźników