A A+ A++

Dwie przemyskie pary świętują imponujące jubileusze małżeńskie. Prezydent Miasta Przemyśla, Wojciech Bakun, oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Andrzej Durbajło, uhonorowali małżonków za ich długoletnie pożycie, wręczając medale nadane przez Prezydenta RP.

Spotkanie z Prezydentem Miasta w gabinecie

W dniu 4 lipca, Wojciech Bakun, Prezydent Miasta Przemyśla, gościł w swoim gabinecie dwie pary obchodzące swoje jubileusze małżeńskie. Spotkanie było okazją do uhonorowania ich za długoletnie pożycie małżeńskie, które zostało docenione przez Prezydenta RP poprzez nadanie specjalnych medali. Prezydent Bakun, jak co roku, spotkał się z jubilatami, aby osobiście złożyć gratulacje i podziękować im za wkład w życie lokalnej społeczności.

Wspomnienia z lat spędzonych razem

Podczas uroczystości, pary miały okazję podzielić się swoimi wspomnieniami z lat spędzonych razem. Wspólne rozmowy z Prezydentem Bakunem oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Andrzejem Durbajło, były pełne nostalgii i ciepłych opowieści. Małżonkowie opowiadali o swoich doświadczeniach, życiu w Przemyślu oraz okolicznościach, w jakich się poznali. Te wyjątkowe chwile były nie tylko okazją do wspomnień, ale także do uświadomienia sobie, jak wiele lat wspólnego życia za nimi.

Uroczystość wręczenia medali

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP, są wyjątkowym wyrazem uznania dla par, które przez wiele lat wspólnie budowały swoje życie. Uroczystość wręczenia medali była momentem pełnym wzruszeń i dumy. Prezydent Miasta oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyli jubilatom serdeczne gratulacje, podkreślając, jak ważne są takie chwile dla całej społeczności lokalnej. Te wyjątkowe momenty są dowodem na to, że miłość i oddanie mogą przetrwać wiele lat, inspirując kolejne pokolenia.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Według informacji z: Urząd Miejski

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRusza festiwal EtnoKraków/Rozstaje 2024
Następny artykułCiechanów. Boczne boisko na stadionie gotowe