A A+ A++

SANOK / PODKARPACIE. Włodarze gmin z terenu powiatu sanockiego oraz leskiego opracowali wspólną koncepcję poprawy infrastruktury drogowej prowadzącej w Bieszczady. Ich zdaniem, dzięki stosunkowo niewielkim nakładom, można całkowicie odmienić oblicze podróżowania w Bieszczady. Zamiast korków i nerwów, kierowcy i pasażerowie mogliby liczyć na alternatywne trasy i komfort. Zapraszamy do obejrzenia NASZEGO MATERIAŁU VIDEO.

Pomysłem jest wybudowanie kilkukilometrowych odcinków łączących miejscowości powiatu sanockiego i leskiego z drogami krajowymi, które aktualnie stanowią jedyną możliwość dotarcia w Bieszczady.

Potrzeby związane z poprawą infrastruktury drogowej wciąż są spore. Mówi się nie tylko o samych jezdniach, ale również o mniejszych i większych przeprawach mostowych. Na mostek z prawdziwego zdarzenia nie mogą się doczekać od kilkudziesięciu lat mieszkańcy Turzańska.

Szansą na realizacje planów włodarzy mają być odblokowane niedawno środki z Krajowego Planu Odbudowy. Poszczególne samorządy wiążą duże nadzieje z realizacją inwestycji przy pomocy europejskich dotacji.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.

grafika poglądowa

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZaczęły się zmiany w mObywatelu. Nowości nie tylko dla kierowców
Następny artykułNie udało się uratować szczeniaka z Radlina – dramatyczna walka z chorobą zakończona porażką