A A+ A++

Przez ostatnie cztery sezony Rajd Estonii widniał w harmonogramie WRC. Jednak tym razem miejsce to otrzymali sąsiedzi z Łotwy.

Impreza z bazą w Otepaa po ośmiu latach ponownie będzie odsłoną mistrzostw Europy. Przygotowano czternaście odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 188 kilometrów.

Opinia:

W czwartkowy wieczór ogłoszono, że treningowy występ zaliczą Ott Tanak i Martin Jarveoja. Gospodarze pojadą Hyundaiem i20 N Rally1 i zaliczą przygotowania przed rundami WRC na Łotwie i w Finlandii. Nie będą oczywiście punktować w rozgrywkach na Starym Kontynencie, ale zgłosić się mogą w ramach krajowych mistrzostw.

– Na początku sezonu brakowało nam trochę rozpędu – przekazał Tanak. – Potem wszystko zaczęło działać i ostatnie rajdy były lepsze. Zobaczymy, co przyniesie reszta sezonu. Moje najlepsze wspomnienia z Rajdu Estonii to zwycięstwo w 2020 roku, podczas pierwszej obecności imprezy w WRC.

Zanim Tanak i Jarveoja pokażą się na ojczystych odcinkach, wezmą udział w ORLEN 80. Rajdzie Polski, siódmej rundzie sezonu WRC 2024, która odbędzie się w dniach 27-30 czerwca. Rajd Estonii zaplanowano tydzień później.

Czytaj również:

Polecane video:

Oglądaj: Rajd Sardynii 2024 – Power Stage

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDuckDuckGo ma nadzieję, że dzięki tej nowej funkcji jego przeglądarka zyska mocno na popularności
Następny artykułIle kosztuje pokazanie gry na Summer Game Fest 2024?