A A+ A++

Podziel się na Facebooku

Tweet (Ćwierkaj) na Twitterze

Szkła korekcyjne fotochromowe wyróżniają się tym, że są adaptacyjne – to znaczy, że automatycznie dostosowują się od jasnego do ciemnego otoczenia poprzez aktywację światłem UV.

Światło ultrafioletowe aktywuje technologię soczewek, pozwalając przekształcić szkła korekcyjne fotochromowe z przezroczyste w ciemne i szeroki zakres odcieni pomiędzy nimi. Są w pełni przezroczyste gdy użytkownik znajduje się w pomieszczeniu lub, gdy jest noc, a po aktywacji UV w warunkach światła słonecznego blokują 100% promieni:

To również ochrona dla wszystkich grup wiekowych. Są bardzo wskazane dla dzieci, które są w większym stopniu narażone na ekspozycje na światła UVA i UVB niż dorośli, ponieważ wiele z ich aktywności ma miejsce na świeżym powietrzu – ta ekspozycja na światło słoneczne zwiększa również narażenie dzieci na szkodliwe światło UV. Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV!

Okulary ze szkłami fotochromowymi – dostosowane do każdego stylu

Jeśli boisz się, że szkła korekcyjne fotochromowe nie będą wyglądać atrakcyjnie – spokojna głowa! To dzięki możliwości ich adaptacji właściwie do każdej pary oprawek. Zatem możesz mieć pewność, że jeśli na nie postawisz zapewnią Ci stylową ochronę na każdą porę dnia. Wybierz ulubione oprawy i ciesz się zaletami tych soczewek, nie rezygnując z ładnego wyglądu. To naprawdę możliwe i proste!

Dlaczego jeszcze warto postawić na szkła korekcyjne fotochromowe?

Zgłaszając się do profesjonalnych producentów takich szkieł, jak hoyavision.com/pl/ możesz mieć pewność, że zarówno typ soczewek, jak i powłoki są :

  • w pełni konfigurowalne
  • zgodne z receptą
  • zgodne z potrzebami użytkownika

Dzięki nim przestaniesz się męczyć też ze sztucznym niebieskim światłem antyrefleksyjnym i filtrującym o wysokiej energii widzialnej, które powoduje zmęczenie oczu i uszkodzenia z powodu długich godzin spędzonych przy użyciu urządzeń cyfrowych i pracy w sztucznym oświetleniu.

Zwykle też umieszczona jest na nich powłoka odporna na zarysowania, która chroni fotochromowe szkła korekcyjne przed zarysowaniem i przedłuży ich żywotność, czyniąc je bardziej trwałymi niż się tego spodziewasz. Poza tym – to zmniejszy zmęczenie oczu i zapewni większą ostrość widzenia. To także alternatywne rozwiązanie dla osób, które nie lubią nosić soczewek kontaktowych w okularach przeciwsłonecznych. Takie szkła zapewniają pełną ochronę jednak nie tylko przed promieniowaniem UVA / UVB, ale tez antyrefleksyjną. Możesz naprawdę mocno z nich skorzystać.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzejazd rowerowy z ekspertami i Burmistrzem. Zapraszamy!
Następny artykułJUNGLE GYM SAUSAGE CAMP – obóz sportowy, ale bez przesady.