A A+ A++
Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym etapie audytu polityki rowerowej Kartuz . Po części teoretycznej nadszedł czas na wizję lokalną, czyli wspólny objazd rowerowy naszej gminy. Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Radni, Koleżanki i Koledzy!
Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym etapie audytu polityki rowerowej Kartuz . Po części teoretycznej nadszedł czas na wizję lokalną, czyli wspólny objazd rowerowy naszej gminy. Spotykamy się pod budynkiem Urzędu Miejskiego w Kartuzach w sobotę 8 czerwca 2019 roku o godzinie 11:00, oczywiście z własnymi rowerami.
Przejazd, ma na celu ocenę jakości i komfortu infrastruktury rowerowej. Naoczne sprawdzenia warunków, w których funkcjonuje obecnie ruch rowerowy w naszej gminie umożliwi wypracowanie zestawu rekomendacji: działań potrzebnych i możliwych do podjęcia w ciągu najbliższych 2 lat, by można było jeszcze bezpieczniej i wygodniej poruszać się rowerem.
W ciągu 1,5 -godzinnej przejażdżki z ekspertami ds. polityki rowerowej spojrzymy na naszą gminę z nowej perspektywy, dokumentując wszelkie interesujące czy wymagające interwencji miejsca. Następnie, około godziny 12:30, spotkamy się w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, aby omówić przejazd.
Przejazd będzie obejmował istotne z punktu widzenia polityki rowerowej cele podróży, takie jak Dworzec Integracyjny, Urząd Miejski, centrum handlowe, szkoły, osiedla mieszkaniowe itp.
Znane przysłowie mówi, że na rower nie ma złej pogody, bywają jedynie nieodpowiednio do niej przygotowani rowerzyści. Dlatego proszę o przygotowanie się do jazdy bez względu na warunki atmosferyczne, by ewentualny wiatr, upał czy deszcz nie skłonił nas do pozostania w domu.
Zakładam wolne tempo jazdy i przerwy umożliwiające omówienie istotnych szczegółów – dlatego zapraszamy do udziału osoby w każdym wieku.
Osoby zainteresowane udziałem proszone są o potwierdzenie udziału telefonicznie: 586945215 (Wydział Rozwoju Urzędu Miejskiego w Kartuzach) lub za pośrednictwem poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Serdecznie zapraszam!
Z poważaniem
Mieczysław Grzegorz Gołuński
Burmistrz Kartuz

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKolejny sukces, niestety – cz. 2
Następny artykułSzkła korekcyjne fotochromowe i liczne z nich korzyści