A A+ A++

Z pewnością wiecie jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Wpływa ona nie tylko na zachowanie świeżego oddechu, ale i może przekładać się na nasze zdrowie. Dlaczego? Ponieważ każdy stan zapalny ma bardzo duży wpływ na to jak funkcjonuje nasz organizm. Niedawno do sklepów sieci Biedronka trafił nowy, interesujący produkt od marki Hoffen, który może nam w tym pomóc. Jest to szczoteczka soniczna.

Szczoteczka soniczna pozwala zebrać nawet sześciokrotnie więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Urządzenia soniczne potrafią pracować z prędkością nawet do 8 000 obrotów na minutę. Czy szczoteczki soniczne mają jakieś wady? Zasadniczo tylko jedną, jaką jest ich wysoka cena. Tej wady nie posiada jednak szczoteczka soniczna marki Hoffen, którą możemy kupić w Biedronce w jednej z dwóch wersji kolorystycznej: białej i czarnej. Jej cena to tylko 99 zł.

Szczoteczka soniczna Hoffen – Opakowanie i zawartość

Szczoteczkę otrzymujemy zapakowaną w bardzo ładne, kartonowe pudełko, na którym producent nadrukował wszystkie najważniejsze informacje na temat urządzenia. W pudełeczku znajduje się kilka przegródek, dzięki którym w środku panuje fajny porządek. Sama w sobie szczoteczka soniczna zapakowana jest razem z 2 wymiennymi końcówkami w specjalne etui, które idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów. W pudełku znajdziemy też dodatkowe 2 końcówki do szczoteczki na wymianę oraz ładowarkę do urządzenia.

Końcówki do szczoteczki różnią się od siebie kolorami, a każda z nich ma starczyć na 3 miesiące mycia. Jeśli ze szczoteczki będziemy korzystali samodzielnie, końcówki pozwolą nam korzystać z zestawu przez rok. W przypadku, gdy ze szczoteczki będzie korzystać para, po pół roku trzeba będzie dokupić nowe. Będą one później dostępne w sklepie Hoffena, ale później trafią też na półki w sklepach Biedronka. Marka gwarantuje regularne dostarczanie akcesoriów do tego modelu przez co najmniej 2 lata, a później będzie można zamawiać je z zagranicy.

W pudełku do stacji ładującej USB nie znajdziemy jednak kostki do kontaktu. Mi to jednak zupełnie nie przeszkadza bo mam ich w domu kilka, a szczoteczkę i tak zgodnie z danymi producenta będziemy ładować raz na miesiąc.

Jak działa szczoteczka soniczna Hoffen?

Działanie szczoteczki sonicznej od Hoffen jest dokładnie takie samo jak każdej innej szczoteczki tego typu. Zastosowane w niej technologie sprawiają, że szczoteczka po uruchomieniu zaczyna drgać. Dzięki temu jej włosie wykonuje aż 600 drgań na sekundę, co przekłada się na wytwarzanie fali dźwiękowej. To pozwala na skuteczne czyszczenie nie tylko zębów, ale i przestrzeni pomiędzy nimi.

Po rozpoczęciu czyszczenia szczoteczka co 30 sekund będzie informować o konieczności zmiany strefy czyszczenia. Dużym plusem tego typu szczoteczek jest fakt, że wystarczy po prostu przesuwać je wzdłuż linii zębów, nie potrzebne są żadne dodatkowe ruchy jak w trakcie wykorzystania zwykłych lub elektrycznych szczoteczek. Szczoteczka soniczna marki Hoffen została wyposażona w aż 5 trybów pracy takich jak: standardowy, delikatny, wybielający, ochrony dziąseł oraz masowania dziąseł.

Czy warto kupić szczoteczkę soniczną marki Hoffen?

Szczoteczka marki Hoffen jest dostępna w sklepach Biedronka w bardzo dobrej cenie: 99 zł. I choć mogłoby się wydawać, że cena może negatywnie wpłynąć na wykonanie urządzenia, to tak nie jest. Widać, że producent do jej wykonania wykorzystał materiały dobrej jakości. Szczoteczka nie tylko ładnie się prezentuje, ale i posiada wiele przydatnych trybów pracy. W dodatku razem z nią otrzymujemy nie tylko wymienne końcówki, ale i specjalne etui. To odróżnia ją od wielu droższych produktów konkurencji. Urządzenie zdecydowanie jest warte swojej ceny. U mnie na stałe zastąpiła już szczoteczkę elektryczną.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBrak mieszkań i coraz wyższe ceny. Najem krótkoterminowy szkodzi miastom?
Następny artykułJezioro Garda – idealne miejsce do życia?