A A+ A++

Nieprzerwane stukanie dylatacji znajdujących się na estakadzie w Byczynie jest udręką dla tamtejszych mieszkańców. Nieprzerwany hałas bardzo przeszkadza.

Jest on uciążliwy, bo nawet okna w domu nie można otworzyć – skarżą się nam mieszkańcy tamtejszej okolicy.

Mieszańcy nie wyobrażają sobie, aby cały czas miało to tak wyglądać. Stukanie jest tak głośne, że słychać go nawet na końcu Byczyny, kilka kilometrów od samej drogi, a przejeżdżające auto ciężarowe potrafi obudzić w nocy.

O tym problemie już na samym początku wspominał jednemu z mieszkańców robotnik, który pracował przy inwestycji. Mówił, że może i szumu aut nie będzie, ale pojawi się stukanie, kiedy tylko jakieś auto przejedzie. Więc czemu zostało to zrobione w taki sposób, mimo że wiadome było od początku?

Pojawiają się również wśród mieszkańców głosy, że inwestycja ta jest źle wykonana oraz była to po prostu oszczędność. Czy estakadę w Byczynie trzeba będzie zrobić Od.Nowa jak wiele rzeczy w naszym mieście?

Podobno nowe ekrany wygłuszające są już zakupione i ma założyć je firma, która dokończy cała inwestycję. Jednak kiedy to nastąpi oraz czy ponowne wykonanie będzie wreszcie porządne, aby dla mieszkańców inwestycja ta nie była uciążliwa?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułChciał zainwestować w kryptowaluty. Stracił dostęp do konta i 22 tys zł.
Następny artykułW Garwolinie w 2023 roku …