A A+ A++

Duże zmiany w stylu zarządzania w woj. lubuskim zapowiedział wojewoda lubuski Marek Cebula. Na tapecie ważne przedsięwzięcia m.in. elektryfikacja linii 203 i oddział kardiochirurgii w szpitalu w Gorzowie. W LUW pojawili się opozycyjni politycy, niewidziani w tym miejscu przez osiem lat.

Politycy Platformy Obywatelskiej wizytę w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie obwołali “historyczną”. W wieżowcu przy ul. Jagiellończyka niektórzy nie byli przez osiem lat. W tym czasie urząd sprawował Władysław Dajczak z PiS.

W otoczeniu wojewody Marka Cebuli pojawili się marszałek Marcin Jabłoński, gorzowski senator z KO Władysław Komarnicki, europoseł Witold Pahl, poseł i szef lubuskiej PO Waldemar Sługocki oraz Jerzy Ostrouch, prezes szpitala w Gorzowie.

– Nie dane mi tu było wejść przez osiem lat. Nie tylko, jak nie miałem prawa wstępu. Wierzę, że to się zmieni, a samorządowcy będą traktowani poważnie, A pamiętam, gdy w 2012 r. [Jabłoński był wówczas wojewodą] udało mi się przekonać wiceminister finansów Hannę Majszczyk, by wydać sporą kwotę na remont budynku. Tu można było wkładać dłonie w nieszczelne okna i ściany. Nie dane mi było już zobaczyć efektów remontu, dlatego dziś patrzę z zaciekawieniem, co się zmieniło – opowiadał marszałek Jabłoński.   

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEwakuacja turysty w Tatrach. Nie był przygotowany na zimowe warunki
Następny artykułW Garwolinie w 2023 roku …