A A+ A++

Rozmiar mapy w Star Wars: Outlaws to jedna z najbardziej nurtujących kwestii. W końcu do tej pory w grach open world Ubisoftu mapy stanowiły (z drobnymi wyjątkami) jednolitą całość. Tymczasem tutaj otrzymamy możliwość przemieszczania się pomiędzy skrajnie różnymi planetami. Jak duże będą obszary, które będzie można przemierzać?

W skrócie:

  • Planety w Star Wars: Outlaws będą porównywalne rozmiarem do dwóch lub trzech stref z Assassin’s Creed Odyssey. Będą to zatem dość kompaktowe, ale bogate w treści środowiska.
  • Wśród planet znajdziemy m.in. Tatooine, księżyc Toshara, Akivę, Kijimi oraz Cantonikę.
  • Twórcy postawili na jakość zamiast ilości. Zamiast rozległych, pustych przestrzeni, mamy otrzymać większą ilość aktywności dostępnych na mniejszych mapach.

Ubisoft i Massive Entertainment podzielili się nowymi informacjami na temat rozmiaru planet w Star Wars: Outlaws. Reżyser kreatywny Julian Gerighty ujawnił, że planety takie jak Tatooine, księżyc Toshara, Akiva, Kijimi i Cantonica będą porównywalne rozmiarem do dwóch lub trzech stref z Assassin’s Creed Odyssey. Twórca podkreśliłe, że celem zespołu było stworzenie kompaktowych, ale bogatych w treści światów, które będą oferować różne formy rozrywki na każdym kroku.

Toshara i Akiva mają być podobnej wielkości, podczas gdy Tatooine będzie nieco większa. Podróżowanie na ścigaczu po całej Tosharze zajmie około czterech do pięciu minut, pod warunkiem, że nie będziemy zatrzymywać się w celu wykonania misji pobocznych czy oddania się aktywnościom pobocznym. Gerighty wspomniał, że twórcy myśleli o plan … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułVARSAV GAME STUDIOS S.A.: Sprzedaż akcji Spółki zależnej – Mooneaters S.A.
Następny artykułNANOGROUP S.A.: Rejestracja zmian statutu