A A+ A++fot. PressFocus


MOYA Radomka Radom idzie za ciosem i odsłania kolejną kartę. Klub z województwa śląskiego postanowił zakontraktować na pozycję atakującej siatkarkę z Serbii. Ta ostatni sezon spędziła w Finlandii. Milka Stijepić, bo o niej mowa zawita do TAURON Ligi na sezon 2024/2025. 

SERBSKA ATAKUJĄCA ZADEBIUTUJE W POLSKIEJ LIDZE

MOYA Radomka Radom po niedosycie spowodowanym szóstym miejscem w TAURON Lidze chce w końcu zawalczyć o pełną pulę, ale przede wszystkim piąte miejsce, które będzie gwarancją występów w europejskich pucharach. Dlatego też klub czyni wzmocnienia, które mają pomóc w osiągnięciu lepszego rezultatu względem rozgrywek 2023/2024.

Za siłę rażenia w startującym za kilka miesięcy sezonie odpowiedzialna ma być Milka Stijepić. To siatkarka z Serbii, która ostatni sezon spędziła w fińskim Oriveden Ponnistus, z którym w ostateczności zajęła 6. miejsce w fińskiej elicie oraz dotarła do ćwierćfinału Pucharu Finlandii.

Swoje pierwsze kroki w seniorskiej siatkówce stawiała w Crvenie Zvezda, ale w swoim CV ma także sezon spędzony we włoskim Cuneo Granda Volley, z którym zajęła 9. miejsce w Serie A. Występowała także w lidze węgierskiej i kazachskiej. Z osiągniętych sukcesów warto przytoczyć dwa brązowe medale serbskiej oraz węgierskiej ekstaklasy.

Bardzo cieszymy się, że Milka dołączyła do naszego zespołu. Wierzymy, że obecność Serbki w zespole wniesie wiele dobrego, wzmocni naszą siłę w ataku i dzięki temu będziemy mogli wrócić na zwycięską ścieżkę i powalczyć o jak najwyższe miejsce w Tauron Lidze – powiedział Prezes Zarządu Radomka S.A., Thomas Renard-Chardin.

O potencjalnych ruchach klubu z Radomia, plotkach, pogłoskach, ale także i zamiarach innych klubów dowiedzą się Państwo z naszej karuzeli transferowej, która odnosi się także do I ligi kobiet, PlusLigi i TAURON 1.Ligi. Już w maju rozgrywająca znalazła się w drużynie sezonu 2023/2024 redakcji TAURON Ligi czy Strefy Siatkówki.

Zobacz również:
Z TAURON Ligi za granicę! Rozgrywająca przechodzi do ligi bułgarskiej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNa początku wszechświata mogły istnieć niezwykle egzotyczne miniaturowe czarne dziury
Następny artykułZalewski wystąpi na IV Świdnik Air Festival