A A+ A++

Oto hitowy przenośny grill węglowy!

Grillowanie bez dymu? Jak najbardziej! Oto rewolucyjny grill na węgiel drzewny lub brykiet bez dymu. Ten kompaktowych rozmiarów sprzęt o średnicy 35 cm zabierzesz ze sobą wszędzie. Jeżeli pogoda nie dostosuje się do twoich planów, możesz urządzić grilla w jadalni. Sprawdź i się przekonaj! W parze z funkcjonalnością idzie styl i elegancja, a dbałość o detale sprawia, że musisz go mieć!

Grille przenośne fot. Media Expert

LotusGrill – innowacyjny grill węglowy 

LotusGrill to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach. Potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak, a dodatkowo mięso z grilla to nawet 30% mniej tłuszczu niż mięso przygotowywane tradycyjnie.

Wszystko, co dzieje się podczas grillowania możliwe jest dzięki innowacyjnej budowie urządzenia. Palenisko jest w nim całkowicie odizolowane od tłuszczu kapiącego z przygotowywanych potraw, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest również dymienie. Wytapiany tłuszcz nie ma styczności z zamkniętym w pojemniku węglem, co zapobiega wytwarzaniu szkodliwych substancji. Z tym grillem będziesz mógł całkowicie wyeliminować szkodliwe związki i poznać nową jakość ekologicznego grillowania: w zgodzie z naturą, bez dymu, bez ryzyka pożaru, a przede wszystkim wszędzie i zawsze, kiedy tylko będziesz tego chciał.

To nie koniec świetnych funkcji, w jakie wyposażony jest grill. Można go rozłożyć na części, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie i konserwację, a ruszt oraz miskę wewnętrzną można myć w zmywarce!

Grille przenośneGrille przenośne fot. Media Expert

Przenośny grill węglowy w wersji XL

Chcesz wydobyć z grillowania jeszcze więcej? Jest też wersja przenośnego grilla XL – da ci on jeszcze więcej pysznego jedzenia! Dzięki temu wyjątkowemu grillowi będziesz mógł cieszyć się smakiem wyśmienitego barbecue nie tylko podczas rodzinnych wyjazdów czy spotkań z przyjaciółmi na łonie natury, ale też na balkonie, tarasie czy w zaciszu własnej kuchni, bez obaw przed ryzykiem pożaru i wymówkami sąsiadów z powodu przeszkadzającego im dymu. 

Grille przenośne XLGrille przenośne XL fot. Media Expert

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWielka Debata Edukacyjna pod patronatem Małopolskiej Kurator Oświaty – „Przyszłość polskiej szkoły, czyli polska szkoła w przyszłości”
Następny artykułЗеленский о российских угрозах Франции: Это еще один аргумент в пользу нашей смелости