A A+ A++

Przed kilkunastu laty Jakub Tolak uważany był za wschodzącą gwiazdę polskiego aktorstwa. Debiutował, mając zaledwie 12 lat w filmie “Ptaszka”, a już rok później wystąpił w obsypanej nagrodami czarnej komedii Marka Koterskiego “Nic śmiesznego”. Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak rola Daniela Rossa w telenoweli “Klan”. Później przyszły kolejne sukcesy filmowe i muzyczne. Tolak uznał jednak, że życie pod taką presją nie ma sensu i kilka lat temu wraz ze swoją żoną zakupili specjalnie przystosowany kamper, zamieszkali w nim i ruszyli w podróż po świecie. 

Choć podróż aktora trwa już kilka lat, oczywiście z przerwami, a w trakcie niej przyszły na świat ich dzieci, wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach Tolak będzie musiał się zatrzymać na dłużej. Aktora czeka wkrótce operacja serca, zmaga się też z tętniakiem aorty.

– Wszystkie chyba nieszczęścia, jakie już do tej pory go spotykają, mam nadzieję w tym roku już przejdą i później będzie tylko lepiej – napisała na Instagramie żona Jakuba Zofia Samsel, dodając, że aktor od 20 lat boryka się z problemami zdrowotnymi.

Zanim jednak odda się w ręce kardiochirurga Tolak będzie musiał przejść… operację palca.

– Życie to ból i ja właśnie to prezentuje. Boli mnie palec, potem będzie mnie bolało wszystko. Tak po prostu wygląda życie – podsumował aktor.

Mimo choroby małżeństwo nie zamierza się jednak poddawać. Właśnie poinformowali, że sprzedają swojego starego campera, by niebawem kupić większego, co pozwoli im odbywać jeszcze dłuższe podróże w odleglejsze miejsca.

– My już zaczęliśmy myśleć o nowym, większym kamperze i kolejnych destynacjach. Gdzie powinniśmy dotrzeć tym razem, przy nowym rozdaniu? – pyta Samsel.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolityk zaatakowany nożem
Następny artykułTurniej Rycerski na Górze św. Marcina. Zamkowym wzgórzem w Tarnowie zawładną rycerze, łucznicy, damy dworu i przedstawiciele dawnych zawodów