A A+ A++

22 lutego Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zamienił się w Zimową Krainę Czarów, gdzie niemożliwe staje się możliwym i spełniają się najskrytsze życzenia. Magicznej przemiany dokonał, razem z dziećmi, Teatr w Ruchu z Krakowa. Gościł u nas kilkakrotnie i za każdym razem był entuzjastycznie przyjęty przez młodych i starszych widzów.

Tego wieczoru Śnieżynka Katarzynka, Reniferek Raperek i Pingwin Tup-Tup zabrali dzieci w pełną przygód podróż w poszukiwaniu magicznej gałązki, która spełnia życzenia. Któż nie chciałby mieć takiej gałązki? Dzieci z entuzjazmem wyruszyły na poszukiwania.

Była to podróż szalona, wciąż coś się działo, trzeba było pokonać wiele przeszkód, rozwiązywać zagadki, tańczyć, śpiewać, malować, poznać magiczne zaklęcia… Ufff, trudno było, ale wszystko dobrze się skończyło, bo Śnieżynka, Reniferek i Pingwin pomagały i doradzały dzieciom. Czasem mamy i babcie nie wytrzymywały i włączały się do akcji, choć tatusiowie dzielnie zachowywali spokój.

Roześmiane i rozbawione dzieci buzowały nagromadzoną energią, zamiast słaniać się ze zmęczenia. Jeśli rodzice spodziewali się, że pociechy po przekroczeniu progu domu przewrócą się i wyczerpane zasną, doznali srogiego rozczarowania.

Ale warto było.

Takie wrażenia tylko u nas! Bawcie się w MDK w Olkuszu!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł„Niech żyje Marszałek Stalin siewca Demokracji, Ładu i Pokoju!”. Jak wyglądał Dzień Zwycięstwa
Następny artykułJohn le Carré nie żyje. Słynny brytyjski pisarz miał 89 lat