A A+ A++

Obecnie coraz więcej osób szuka skutecznych metod odchudzania. Powszechnie znane sposoby chudnięcia, często wymagają ogromnego nakładu pracy. Kiedy myślimy o redukcji masy ciała zazwyczaj przychodzą nam na myśl intensywne ćwiczenia fizyczne albo wymagająca żelaznej dyscypliny dieta. Z pomocą przychodzi innowacyjna metoda chudnięcia- siarczkowa dieta redukcyjna. Istnieje wiele mitów i legend o wpływie wody siarczkowej na ludzki organizm, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czym jest siarczkowa dieta redukcyjna?

Siarczkowa dieta redukcyjna to nowoczesny projekt badawczy, dotyczący wpływu wody siarczkowej na chudnięcie. Jego głównym celem i założeniem jest opracowanie innowacyjnej diety opartej na leczniczym wpływie wody siarczkowej. Dieta ta docelowo ma doprowadzić do redukcji masy ciała, regulacji procesów metabolicznych i zwiększenia efektywności pracy układu pokarmowego. 

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w projekcie?

Potencjalny uczestnik projektu musi złożyć umowę uczestnictwa w projekcie badawczym oraz przejść przez kilka badań lekarskich. Składają się na nie analizy materiałów biologicznych- krwi i moczu oraz określenie składu ciała. Badania odbędą się przed przeprowadzeniem projektu i po projekcie, co zapewni miarodajny wynik. Wypełnić również należy kilka dodatkowych dokumentów, które znajdują się na stronie:https://bristolbusko.pl/siarczkowa-dieta-redukcyjna. O przyjęciu do projektu decydować będzie komisja rekrutacyjna.

W samym projekcie udział wezmą dwie grupy: kontrolna i badawcza. Kontrolna nie zostanie wystawiona na czynnik badawczy czyli wpływ wody siarczkowej. Natomiast badawcza będzie miała okazję przekonać się o jej leczniczym działaniu. Jest to standardowy podział przy przeprowadzaniu badań medycznych.

 

Czy SDR ma jakieś skutki uboczne?

Dotychczasowe badania naukowe donoszą, iż skutki niepożądane nie występują ( w przypadku przyjmowania wody siarkowo-siarkowodorowej w ilości nie przekraczającej 300 ml /dobę w trzech dawkach po 100 ml). Oczywiście przed przystąpieniem do terapii należy skonsultować się z lekarzem. Przebiegowi projektu najczęściej będzie towarzyszyć stopniowe zwiększanie dawki wody siarczkowej. 

W przypadku ewentualnego przekroczenia maksymalnej dawki dziennej mogą pojawić się nieprzyjemne objawy ze strony układu pokarmowego (biegunki oraz dyskomfort układu trawiennego). Dlatego nie należy przekraczać dawki określonej przez zespół badawczy lub lekarza. Działa tu z powszechnie znana zasada- co za dużo to niezdrowo.

Czy ryzykujemy biorąc udział w projekcie?

Nie ma się specjalnie czym martwić, ponieważ jest ono niewielkie. Minimalizacja niepożądanego wpływu, wynika z naturalności siarkowodoru. Jest to substancja naturalnie wytwarzana w organizmie. Zmniejszeniu ryzyka sprzyja również dieta oparta głównie na owocach, warzywach i ziołach, które są dobierane w sposób indywidualny. Woda siarczkowa, na której opiera się omówiona dieta, pochodzi z geologicznie zamkniętej struktury. Oznacza to, że nie mogą się do niej dostać żadne zanieczyszczenia. Zwiększa to bezpieczeństwo korzystania z diety siarczkowej. 

Warto dodać, iż uczestnicy projektu będą pod stałą kontrolą i opieką lekarza, zespołu badawczego oraz szeregu specjalistów. Każdemu pacjentowi z osobna zostanie wykonany szereg badań, które zdiagnozują wszelkie ewentualne nieprawidłowości. Badania te ocenią stan zdrowia organizmu uczestników pod kątem prawidłowej masy ciała i zaleceń służących ich zdrowiu.

Ryzyko  jak można zauważyć, jest bardzo niskie. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzytelniczka: Dlaczego nie mogę wejść na teren szkoły? [ Społeczeństwo ]
Następny artykułSynoptycy znów ostrzegają przed burzami, deszczem i gradem