A A+ A++

Twórcy Diablo IV uznali, że Aspekty dostępne dla barbarzyńcy nie są tak skuteczne, jak zakładali. Poprawki zostaną wprowadzone w najbliższej aktualizacji, czyniąc jeden z popularnych buildów tej klasy jeszcze skuteczniejszym.

Źródło fot. diablo4.blizzard.com

i

Do Diablo IV wielkimi krokami nadchodzi aktualizacja w wersji 1.4.4, która zadebiutuje 7 lipca równolegle na pecetach oraz konsolach. Zgodnie z oczekiwaniami wprowadzi wiele drobnych poprawek. Jednak, jak zauważyła redakcja serwisu GameSpot, na zmianach zyska jeden z potężnych buildów barbarzyńcy. Zespół Blizzard Entertainment przyczyni się do zwiększenia jego skuteczności.

Mowa o buildzie znanym pod nazwą Whirlwind Dust Devil Barbarian, który opiera się na Aspekcie Zawieruchy (Dust Devil’s Aspect). W spisie zmian możemy wyczytać, że zdaniem twórców, „nie zadawał tyle obrażeń, ile powinien”. Tak skonstruowana postać sieje popłoch zwłaszcza wśród dużych grup wrogów dzięki umiejętności Trąba Powietrzna. Po aktualizacji 1.4.4 barbarzyńca stanie się jeszcze silniejszy.

Identyczne zmiany dotyczą pozostałych zdolności pasywnych, a dokładniej Aspektów Niespodzianki, Szubrawcy, Wirtuozyjnej Inicjatywy, Mściwości oraz Burzy Strzał. Zmiany powinny poprawić skuteczność także innych buildów, ale ocenić to będzie można dopiero po debiucie aktualizacji.

Zobacz również:

  1. Diablo 4 – poradnik do gry
  2. 25 Najlepszych gier hack’n’slash – Diablo dobra lista!

Wśród reszty zmian znalazło się m.in. rzadsze wypadanie eliksirów, a poprawki uwzględniły przerwy w odtwarzaniu dźwięków czy błąd powodujący wyświetlanie się kolorowych świateł nad głową druida po jego przemianie. Pełną listę nowości znajdziecie na stronie studia.

Warto przypomnieć, że 8 października tego roku zadebiutuje Vessel of Hatred – pierwszy dodatek do Diablo IV. Rozszerzenie rzuci graczy naprzeciw znanego z drugiej odsłony Mefista, wprowadzi także region Nahantu, a także nową klasę, czyli spirytystę.

  1. Diablo IV – oficjalna strona gry
  2. Blizzard Entertainment – oficjalna strona studia

W GRYOnline.pl związany z Newsroomem. Nie boi się podejmowania różnych tematów, choć preferuje wiadomości o niezależnych produkcjach w stylu Disco Elysium. W dzieciństwie pisał opowiadania fantasy, katował Pegasusa, a potem peceta. Pasję przekuł w zawód redaktora portalu dla graczy prowadzonego z przyjacielem, jak również copywritera oraz doradcy w sklepie z konsolami. Nie przepada za remake’ami i growymi tasiemcami. Od dziecka chciał napisać powieść, choć zdecydowanie lepiej tworzy mu się bohaterów niż fabułę. Pewnie dlatego tak pokochał RPGi (papierowe i wirtualne). Wychowały go lata 90., do których chętnie by się przeniósł. Uwielbia filmy Tarantino, za sprawą Mad Maksa i pierwszego Fallouta zatracił się w postapo, a Berserk przekonał go do dark fantasy. Dziś próbuje sił w e-commerce i marketingu, jednocześnie wspierając Newsroom w weekendy, dzięki czemu wciąż może kultywować dawne pasje.

więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWarto podczas upałów sięgnąć po owoce i kefiry
Następny artykułTrzeci sparing Górnika i pierwsza porażka. Piękny gol Lukoszka!