A A+ A++

Podróżni coraz bardziej doceniają chwile spędzone z bliskimi, zwłaszcza z “drugą połową”. Po pandemii wiele osób zmieniło życiowe priorytety. Teraz nikt już nie chce odkładać podróży na później, a romantyczne wyjazdy we dwoje przeżywają obecnie istny boom. Wakacje nie zawsze jednak przebiegają zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Kobiety biorące udział w najnowszym trendzie na TikToku mówią głośno: tak wygląda rzeczywistość podróżowania z partnerem. 

Zobacz wideo “Gdyby nie podwójne łóżko, nie zaszłabym w ciążę”, czyli najbardziej absurdalne skargi turystów na biura podróży

Nowy trend podróżniczy hitem internetu. Kobiety pokazują “mężów księżniczki”

W ostatnich tygodniach na platformie TikTok pojawiło się wiele filmików o podobnej tematyce. Wstawiają je głównie internautki pokazujące, jak wyglądają ich wczasy z chłopakiem, narzeczonym czy mężem. Jak się okazuje, wielu z mężczyzn uchodzi w podróży za “księżniczki”. Skąd to porównanie? Ano stąd, że wszelkie kwestie logistyczne i organizacyjne przejmują kobiety, podczas gdy ich partnerzy często nie mają nawet pojęcia, dokąd lecą i co będą robić. Układ ten w większości przypadków pasuje obu stronom, zatem ostatecznie każdy wraca z wyjazdu zadowolony.

Mój mąż to księżniczka w podróży. Ja zaplanowałam wakacje. Ja zarezerwowałam bilety lotnicze. Ja mam karty pokładowe. Paszporty? Też ja. On nie ma nawet pojęcia, w jakim hotelu się zatrzymujemy. Po prostu się zjawia i wskakuje do każdego napotkanego basenu

– relacjonuje pewna wczasowiczka w mediach społecznościowych.

Internauci dołączyli do zabawy. “Nie ryzykuję, że coś pójdzie nie po mojej myśli”

Tiktokowy trend zachwycił internautów z całego świata. W komentarzach pod filmikami czytamy, że użytkownicy albo zgadzają się ze stwierdzeniem o “księżniczkach w podróży”, albo… sami przyznają się do bycia nią. “To o mnie! Na nic też nie narzekam i zostawiam miejsce w bagażu na jej dodatkowe rzeczy” – napisał jeden z komentujących.

“Po prostu żyje swoim najlepszym życiem” – stwierdził ktoś inny. “Mój mąż po raz pierwszy podróżuje sam w ten weekend i mówi do mnie: mam nadzieję, że się nie zgubię, bo zwykle po prostu podążam za tobą” – przyznała kolejna internautka. Co ciekawe, pojawiły się również twierdzenia o odwrotnym trendzie, w którym to kobiety są “księżniczkami”, a ich partnerzy wszystko planują. Jeśli masz ochotę, to zagłosuj w naszej sondzie, która znajduje się poniżej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNajnowsza łatka do Diablo 4 sprawia, że potężny build Barbarzyńcy staje się jeszcze lepszy
Następny artykułPlanują, jak zmienić gminę