A A+ A++

Organizatorem zawodów był dębicki klub Endorfina Fitness&Gym.

Pomysłodawcą zawodów był Patryk Chmura, trener w klubie Endorfina, który pochwalić się może m.in. tytułem mistrza Europy w trójboju siłowym. W roli głównego sędziego wspierał go Jakub Szewczyk. Rywalizacja w wyciskaniu sztangi leżąc odbywała się w formule otwartej, w trzech podejściach oraz dwóch kategoriach, a punktacja przyznawana była według Formuły Wilks’a.

Ostatecznie w kategorii juniorów (do 20 roku życia) zwyciężył Konrad Król. Na drugim miejscu znalazł się Konrad Kulon, a na trzecim Damian Tomaszek.

W kategorii seniorów zwycięzcą został Bartłomiej Jurkiewicz. Na drugim stopniu podium stanął Albert Sztorc, na trzecim Patryk Kopala.

– Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które wzięły udział w zawodach oraz wszystkim, którzy pojawili się tego dnia, aby wspierać swoich startujących znajomych – były emocje, był doping, świetna robota! – nie kryje zadowolenia Ewelina Rokita, menadżerka klubu Endorfina.

Głównymi partnerami tego wydarzenia byli: NUO Pizza Napoletana i Enigma Fit Box. Fotorelację przygotował Dariusz Tyrpin.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUSA trzyma się nuklearnych ustaleń. Stawia Rosji, Korei i Chinom jeden warunek
Następny artykułPytaniami o historię, czy jednak o współczesność: czym zaskoczy uczestników tegoroczny Wielki Test Wiedzy o Warszawie?