A A+ A++

Kei Nishikori został zmuszony do wycofania się z turnieju Eastbourne International 2024, co stawia jego udział w mistrzostwach Wimbledonu pod znakiem zapytania. Minęło sporo czasu, odkąd Japończyk regularnie rywalizował. Ostatni raz grał we wszystkich czterech turniejach głównych w sezonie w 2021 roku, ale wtedy nie udało mu się przejść czwartej rundy w żadnym z nich.

Jednak ostatni raz przed tym, w 2019 roku, dotarł do ćwierćfinału w trzech z czterech Wielkich Szlemów, a w latach 2014-2019 Nishikori co najmniej raz w roku awansował do ćwierćfinału Wielkiego Szlema.

Był jednym z najbardziej konsekwentnych graczy, ale jego konsekwencja zniknęła wraz ze zdrowiem, ponieważ od czasu tych trzech ćwierćfinałów w 2019 roku Nisikori nigdy nie odzyskał pełnej sprawności, aby regularnie rywalizować w ATP Tour.

34-latek wciąż się stara i udowodnił swoje umiejętności w zeszłym roku, kiedy wkroczył na scenę ATP Challenger, zdobywając tytuł w Palmas Del Mar. Jednak zaledwie kilka tygodni później doznał kontuzji, a obecny sezon nie był lepszy. Nishikori pojawił się w losowaniu Eastbourne International 2024. W pierwszej rundzie turnieju miał zagrać z szóstym rozstawionym Mariano Navone z Argentyny, który specjalizuje się w kortach ziemnych.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDonald Tusk podjął decyzję. Znamy dalsze losy CPK
Następny artykułOFE aktywne w nadzorze nad spółkami portfelowymi