A A+ A++

Przed drużyną JKH pojedynki z finalistami z minionego sezonu, którzy jak na razie nadają ton również bieżącym rozgrywkom.

Tymczasem przed wyjazdowymi derbami z GKS Katowice dotarły optymistyczne informacje z szatni JKH GKS Jastrzębie. – Wszyscy są zdrowi i do dyspozycji – zapewnia II trener Rafał Bernacki.

Podczas ostatnich zwycięskich spotkań zespół borykał się z absencją kilku kluczowych zawodników. Mimo to podopieczni Roberta Kalabera zanotowali udaną serię czterech wygranych, która przywróciła nadzieję na awans do turnieju finałowego Pucharu Polski. Nieco do życzenia pozostawiała gra w ofensywie (a szczególnie skuteczność), ale dopóki jastrzębianie będą strzelać o jedną bramkę więcej od rywala, dopóty na konto wpływać będą cenne punkty.

W ostatnich czterech meczach hokeiści odprawili rywali spoza grona wielkich faworytów do medali, a zatem w najbliższych pojedynkach poprzeczka wymagań poszybuje w górę. Dla GKS Katowice mecz z podopiecznymi Kalabera będzie okazją do poprawy nastrojów po ostatnich porażkach z węgierskim Fehervar AV 19 oraz Re-Plast Unią Oświęcim, gdzie mimo prowadzenia przy Chemików 2:0 katowiczanie wrócili do domu z bagażem rezultatu 2:6.

We wrześniowym derbowym meczu na Jastorze górą byli rywale, zdobywając taflę wynikiem 2:1, gdzie honorową (i pierwszą w sezonie) bramkę strzelił dla JKH GKS Patryk Pelaczyk. Jak będzie teraz? Cóż, na ewentualne kolejne 1:0 tym razem nie narzekaliby chyba nawet najbardziej wybredni kibice ekipy z Jastrzębia.

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWiadomości UM: ????Czy pamiętacie, że dzisiaj obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej? ????My tak, dlatego składamy życzenia.
Następny artykułTa choroba dotyka 30 proc. psów. Naukowcy z Wrocławia pracują nad nowym lekiem