A A+ A++

Na najbliższe 12 miesięcy Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) przyznała Chorwacji status „preferowanego kierunku”. – To dla nas wspaniała szansa na promocję w Unii Europejskiej – mówi dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce Agnieszka Puszczewicz.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna i Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) podpisały porozumienie, które nadaje Chorwacji status „Preferred destination” (preferowany kierunek) – informuje polskie przedstawicielstwo wspólnoty w komunikacie.

Przez najbliższe 12 miesięcy ECTAA będzie kluczowym partnerem w promocji chorwackiej turystyki. Chorwacja przedstawiana będzie jako bezpieczne i atrakcyjne miejsce, szczególnie dla tak zwanych cyfrowych nomadów. W Chorwacji ECTAA zorganizuje też swoje wiosenne spotkanie.

– Cieszy mnie, że ECTAA i Chorwacja ponownie będą partnerami. Chorwacja była dla ECTAA „preferowanym kierunkiem” 10 lat temu, co zaowocowało lepszą współpracą między chorwackimi biurami i naszymi członkami. Jestem pewien, że w obecnej sytuacji współpraca ta umożliwi realizację nowych wyjazdów do Chorwacji – mówi prezes ECTAA Paweł Niewiadomski, cytowany w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: ECTAA: Vouchery uratowały europejskie biura podróży

– To wspaniała okazja, aby zaprezentować Chorwację 70 tysiącom biur podróży z Europy (tylu członków liczy ECTAA – red.). Kiedy branża turystyczna i turyści na całym świecie czekają na przywrócenie podróży, my dostaliśmy możliwość pokazania Chorwacji jako bezpiecznego, bliskiego i przede wszystkim atrakcyjnego kierunku turystycznego – wskazuje dyrektor generalny Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej Kristjan Staničić.

– Współpraca między ECTAA i Chorwacką Wspólnotą Turystyczną to wspaniała szansa dla chorwackiej branży turystycznej na szeroką promocję w Unii Europejskiej – dodaje dyrektor przedstawicielstwa Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce Agnieszka Puszczewicz.

W najbliższym czasie w Chorwacji zostanie wprowadzony nowy program certyfikacji zgodny z protokołami bezpieczeństwa zdrowotnego ustanowionymi przez Chorwacki Instytut Zdrowia Publicznego. W jego ramach podmioty z branży turystycznej będą mogły starać się o odznakę bezpieczeństwa.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich po … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrezydentura Bidena już wywołała konflikt między biskupami
Następny artykułCo tak naprawdę robimy podczas pracy zdalnej?