A A+ A++

“Po tablicach na przystankach zostały jedynie słupy do ich zawieszenia. Niewykorzystanie nośników jest zaprzepaszczeniem ich potencjału w promocji miasta, informacji i służbie dla mieszkańców” – napisała radna Anna Myślińska z Koalicji Obywatelskiej.

Cyfrowy system komunikacji wizualnej przy najczęściej uczęszczanych kieleckich przystankach autobusowych wprowadzono w 2019 roku. Ekrany ledowe zostały ustawione przez kielecką firmę InfoLed. Urządzenia łączyły w sobie funkcje nośnika reklamowego i komunikatora społecznego (informującego np. o złej jakości powietrza, zagrożeniach pogodowych, utrudnieniach w ruchu, wydarzeniach w mieście).

„Zaprzepaszczenie potencjału promocji miasta”

Interpelację w sprawie ekranów złożyła radna Koalicji Obywatelskiej Anna Myślińska. Zwróciła uwagę, że nośniki zostały zdemontowane i nie wiadomo, co się z nimi stało. „W 2019 roku zamontowano na przystankach autobusowych 48 elektronicznych tablic reklamowych. Po upływie kilku miesięcy zostały usunięte (…). Po tablicach na przystankach zostały jedynie słupy do ich zawieszenia. Niewykorzystanie nośników jest zaprzepaszczeniem ich potencjału w promocji miasta, informacji i służbie dla mieszkańców” – zwróciła uwagę i dołączyła zdjęcie pustego słupa z ul. Żytniej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKompletnie pijany ojciec opiekował się malutką córeczką!
Następny artykułTYLKO U NAS.Jach: Gdyby rządziła PO, Ukrainy już by nie było