A A+ A++

Po wywalczeniu awansu do piłkarskiej IV ligi w WKS-ie 1957 Wieluń myślą o kadrze na przyszły sezon. Jak powiedział nam trener Szymon Lach, wzmocnienia są potrzebne, ale najważniejsze są rozmowy z zawodnikami, którzy już są w klubie:

Na pewno chcemy wzmocnić ten zespół, natomiast priorytetem jest utrzymanie wszystkich zawodników, którzy wywalczyli awans, bo to im się po prostu należy. Rozmowy już są prowadzone, ale w przyszłym tygodniu będziemy zaczynać takie docelowe rozmowy, aby każdy, kto dołożył naprawdę dość dużą cegiełkę do awansu, został w klubie i reprezentował go na poziomie IV ligi. Wiemy, że potrzebujemy również wzmocnień. Będziemy chcieli wzmocnić zespół minimum czterema zawodnikami. Czy pozwolą nam na to finanse, na pewno okaże się w niedalekiej przyszłości – mówi Lach.


 
Umowa szkoleniowca także wymaga przedłużenia. Obowiązuje bowiem do końca czerwca.

Mamy do rozegrania jeszcze trzy kolejki, koncentrujemy się na tym. Co będzie dalej? Będziemy na pewno myśleć. Myślę, że rozmowy z zarządem też rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Ja jak najbardziej. Moje serce tego chce, ja tego chcę. Chcę zostać przy tej drużynie, jeszcze ją rozwijać i chcę, żeby ta współpraca między mną i Kamilem Wirą a drużyną układała się jak do tej pory, ale wskoczyła jeszcze na wyższy poziom.

 
Najbliższym rywalem WKS-u 1957 w grupie III Klasy Okręgowej będzie Złoczewia Złoczew.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW czasie wyprzedzania kierowca opla potrącił cyklistkę
Następny artykułPogrążona w żałobie rodzina przekazała pilne wieści. Już wszystko jasne