A A+ A++fot. REA BAS Białystok


Włodarze Bogdanki Arki Chełm oficjalnie potwierdzili nazwisko nowego szkoleniowca zespołu – w sezonie 2024/2025 chełmian poprowadzi Krzysztof Andrzejewski. Szkoleniowiec na lubelszczyznę przenosi się z Białegostoku, gdzie pracował od 2021 roku. 

czas na nowe otwarcie

Krzysztof Andrzejewski na stanowisku pierwszego trenera Bogdanki Arki Chełm zastępuje Bartłomieja Rebzdę. Dla Andrzejewskiego będzie to dopiero drugi klub w karierze trenerskiej, wcześniej szkoleniowiec pracował w zespole REA BAS Białystok, do którego dołączył w 2021 roku, kiedy to zakończył karierę zawodniczą. Z białostockim zespołem Krzysztof Andrzejewski wywalczył awans do TAURON 1.Ligi, a z sezonu na sezon jego podopieczni prezentowali się co raz lepiej. Ostatecznie po zakończeniu rozgrywek 2023/2024 trener zdecydował się na zmianę klubu i kolejne wyzwania.

W sezonie 2024/2025 były zawodnik między innymi Aluron CMC Warty Zawiercie czy Ślepska Malow Suwałki poprowadzi Bogdankę Arkę Chełm, gdzie nie kryje się plusligowych aspiracji.

Bogdanka Arka Chełm w sezonie 2023/2024 debiutowała w rozgrywkach TAURON 1.Ligi. Ostatecznie jednak drużyna, mimo fenomenalnego początku rozgrywek i drugiego miejsca po fazie zasadniczej, sezon zakończyła na 4. miejscu, a włodarze klubu rozpoczęli zmiany kadrowe. Barwy zespołu wciąż reprezentować będą Mariusz Marcyniak, Łukasz Łapszyński, Paweł Rusin, Krzysztof Gonciarz, Jakub Nowak oraz Rafał Cabaj. Na nowych zawodników Bogdanki Arki Chełm trzeba jeszcze poczekać, choć nieoficjalnie mówi się, że do Chełma przenieść się ma doskonale znający realia pracy z Krzysztofem Andrzejewskim Jędrzej Goss, a  także jeden z najlepiej blokujących środkowych ligi – Łukasz Swodczyk.

Zobacz również: 
Karuzela transferowa TAURON 1.Ligi na sezon 2024/2025 

źródło: Arka Chełm – Facebook

nadesłał:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSondaż: Która telewizja informacyjna w Polsce jest najbardziej obiektywna?
Następny artykułSzczawnik. Mężczyzna został przygnieciony przez samochód, w akcji śmigłowiec LPR