A A+ A++


– REKLAMA –

Bocheńscy Patrioci zapraszają w niedzielę 9 czerwca o godz. 21 na rynek. Spotkamy się tam pod hasłem „Bochnia murem za polskim mundurem!” Nie bądź obojętny, nie stój z boku, przyjdź. Weź ze sobą znicz – zachęcają.

Wszystkimi z nas wstrząsnęły wydarzenia z ostatnich dni i godzin na polsko-białoruskiej granicy. Kraj obiegła wiadomość, że zmarł 21-letni żołnierz, dźgnięty nożem przez nielegalnego imigranta, gdy własnym ciałem zasłaniał wyłom w barierze ochronnej. Kilka dni temu poważnie raniono innego wojskowego. 

Nieco wcześniej media ujawniły, że ponad 2 miesiące temu zatrzymano 3 polskich żołnierzy, którzy strzegąc granicy Państwa, oddali strzały ostrzegawcze, udaremniając bezprawne wtargnięcie na teren Polski dużej grupy imigrantów. Na oczach kolegów zakuto ich w kajdanki, jak jakichś przestępców.

Przez 2 miesiące rządzący ukrywali ten fakt, a teraz robią wszystko, by rozmydlić odpowiedzialność za ten skandaliczny stan rzeczy.
Musimy temu powiedzieć głośne i stanowcze „NIE”! Polski mundur jest świętością, polska granica musi być strzeżona i broniona za wszelką cenę. Dlatego zapraszamy w niedzielę 9 czerwca o godz. 21 na bocheński rynek. Spotkamy się tam pod hasłem „Bochnia murem za polskim mundurem!” Nie bądź obojętny, nie stój z boku, przyjdź. Weź ze sobą znicz – podkreślają organizatorzy akcji.


Kliknij i dodaj komentarz


Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułСиноптики попередили про грози і град у Львові та області
Następny artykułPodkarpackie Winnice Gościły Parlamentarzystów