A A+ A++

Jak ujawnił na antenie Polskiego Radia wiceprzewodniczący komisji śledczej ds. Pegasusa, lider Suwerennej Polski “nie odebrał wezwania”. – Z tego, co wiem, szuka go policja, żeby to wezwanie dostarczyć (…). Słyszę, że pan były minister Ziobro pojawia się w Warszawie. Gdzie mieszka, tego dokładnie nie wiem, czy za granicą, czy w swoim miejscu zamieszkania – powiedział polityk Platformy Obywatelskiej.

Zbigniew Ziobro na zwolnieniu lekarskim. “Komisja nie wie, co ma w swoich dokumentach”

Krok wiceprzewodniczącego komisji nie zyskał aprobaty Jacka Ozdoby. 

Marcin Bosacki kompromituje siebie. Pan minister Zbigniew Ziobro przedłożył odpowiednie zwolnienia lekarskie, co potwierdzał wicemarszałek Piotr Zgorzelski. Zwolnienie jest do co najmniej 7 lipca – powiedział europoseł.

Członek Zjednoczonej Prawicy dodał, że lider jego obozu “wskazał odpowiedni adres” do korespondencji. 

– Robienie nagonki i chodzenie po rodzinie to kompromitacja, jak nie złośliwość urzędu w postaci policji (…) Mówienie, że minister unika (komisji – red.) świadczy o tym, że (komisja – red.) nie wie, co ma w swoich dokumentach – kontynuował polityk. 

Przypomniał także, że były minister sprawiedliwości przeszedł operację i obecnie poddaje się leczeniu. 

Komisja śledcza: Wezwania do Ziobry wracają jako niepodjęte

– Usiłujemy dostarczyć zawiadomienie i wezwanie na komisję panu ministrowi Zbigniewowi Ziobrze, natomiast do tej pory go nie odbiera. Stąd też moja decyzja o zwróceniu się przez prokuraturę do policji, aby ustalić miejsce pobytu pana ministra i wręczyć wezwanie na komisję – powiedziała w rozmowie z PAP Magdalena Sroka. 

Posłanka dodała, że “wezwania przesłane na znany komisji adres byłego ministra sprawiedliwości wracają jako niepodjęte“. 

Przesłuchanie byłego ministra zaplanowano na 1 lipca. Główny zainteresowany wielokrotnie zapewniał, także na antenie Polsat News, że jest gotowy zeznawać przed każdą komisją śledczą, aby ujawnić prawdę o rządach Zjednoczonej Prawicy.

Zobacz również:

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 200 tys. obserwujących nasz fanpage – polub Interia Wydarzenia na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!

Sienkiewicz w “Graffiti” o politykach PiS: Tego dzielenia Polaków nie wybaczę nigdy/Polsat News/Polsat News … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułXXXV debata TFI: wyniki wyborów nie wpłyną znacząco na rynki finansowe
Następny artykułSpotkanie CASI w Hongkongu z udziałem specjalistów ds. zrównoważonego finansowania z 20 krajów azjatyckich