A A+ A++

Izabela Janachowska ostatnie tygodnie spędziła w podróży. Gwiazda Polsatu najpierw wyciągnęła bliskich na wakacje na Malediwach, a z czasem przeniosła się na Seszele. To jednak nie wszystko. Znana ekspertka od ślubów nie oszczędza na noclegach. Niebywałe, ile zapłaciła za jedną noc za granicą.

Izabela Janachowska przez lata oddawała się pasji i żyła tańcem, jednak z czasem zainteresowała się branżą ślubną, a zwłaszcza organizowaniem przyjęć ślubnych w najdrobniejszych szczegółach. Chociaż krytycy usilnie upatrują się jej porażki w telewizji, Janachowska wciąż ma się świetnie i nie traci nawet energii “na komentowanie bzdur” o jej rzekomej słabszej passie w pracy.

Wolne chwile chętnie poświęca na zwiedzanie świata. Aż trudno uwierzyć, jak dużo przeznacza na zagraniczne wojaże.

Janachowska wybrała się na luksusowe wakacje w ciepłych krajach. W tle prawdziwe rarytasy

Izabela Janachowska, jak większość polskich celebrytów, chętnie wykorzystuje luki w grafiku do wyjeżdżania za granicę. Niedawno celebrytka wybrała się wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim oraz synkiem Christopherem na Malediwy.

Rodzina spędziła wakacje w wyjątkowo ekskluzywnym hotelu, gdzie za jedną noc trzeba zapłacić ponad 20 tysięcy złotych. Skąd tak wysoka opłata za nocleg? Okazuje się, że pięciogwiazdkowe miejsce, w którym zatrzymała się Janachowska, oferuje nie tylko nienaganną obsługę i wszelkie udogodnienia potrzebne do przyjemnego wypoczynku, ale również prywatny dostęp do laguny, chroniący przed obecnością niepowołanych osób.

Kosztowny wyjazd nie zdołał powstrzymać celebrytki od marzenia o kolejnym dalekim wyjeździe. Tuż po powrocie z Malediwów, Janachowska i jej bliscy udali się na Seszele, gdzie również zatrzymali się w horrendalnie drogim hotelu. Za dwie noce w wybranym przez nim obiekcie para z dzieckiem musi uiścić opłatę w wysokości 15 tysięcy złotych. Obiekt oferuje szereg wygód na czele ze spa, z którego chętnie korzysta popularna wedding planerka i jej synek.

Zobacz też:

Janachowska podjęła ważną decyzję. Jest gotowa na takie zmiany [POMPONIK EXCLUSIVE]

“Taniec z gwiazdami” budzi emocje. Kto poprowadzi najnowszą edycję?

Janachowska spędza ekskluzywne walentynki. Te zdjęcia robią wrażenie!

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułXXV Przegląd Jazzowy Sax Clubu
Następny artykułBohemia Interactive przemieni salon w pole bitwy. Primaaprilisowy żart faktem!