A A+ A++

W ostatnim czasie drogowcy coraz bardziej testują cierpliwość sądeckich kierowców. Liczne remonty, modernizacje i związane z nimi zamknięcia dróg powodują znaczne utrudnienia w codziennym ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z objazdami i dłuższym czasem podróży, co wprowadza dodatkowy stres i dezorganizację w ich codziennym życiu.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu poinformował o zamknięciu drogi powiatowej nr 1544K Chełmiec – Naszacowice. Prace prowadzone są etapowo, co wiąże się z różnymi zamknięciami na poszczególnych odcinkach drogi. Zamknięcie potrwa do 28 czerwca (piątek). Prace modernizacyjne obejmują wykonanie warstwy ścieralnej na wspomnianym odcinku drogi.

Harmonogram Zamknięć:

  • ETAP I – 25 czerwca (wtorek) w godzinach 7:00 – 17:00: od skrzyżowania z ulicą Szeroką do skrzyżowania z ulicą Starowiejską.
  • ETAP II – 26 czerwca (środa) w godzinach 7:00 – 17:00: od skrzyżowania z ulicą Starowiejską do Dworku Noce i Dnie w miejscowości Świniarsko.
  • ETAP III – 27 czerwca (czwartek) w godzinach 7:00 – 17:00: od Dworku Noce i Dnie do skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku.
  • ETAP IV – 28 czerwca (piątek) w godzinach 7:00 – 17:00: od skrzyżowania w rejonie szkoły podstawowej w Świniarsku do ronda w miejscowości Podrzecze.
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzyszłość nowych kierunków medycznych dalej niepewna. Ministerstwo czeka na raport PKA
Następny artykułPolacy planują wydać na letnie wakacje ponad 4350 zł – wskazuje badanie Amazon.pl