A A+ A++

Firma OpenAI zapowiada wręcz rewolucyjną zmianę dotyczącą zasad korzystania z jej flagowego produktu, jakim jest sztuczna inteligencja ChatGPT. Chodzi to, że z usług tego chatbota będzie można korzystać bez konieczności wcześniejszego rejestrowanie się i następnie logowania.

Rozwiązanie to będzie wprowadzane stopniowo w różnych regionach świata, tak iż należy się uzbroić się w cierpliwość, jeśli opcja ta nie pojawiła się jeszcze na naszym komputerze. A na możliwość taką czeka również wiele osób w naszym kraju. Szacuje się, że w Polsce na witrynie firmy OpenAI zarejestrował się ok. 2,8 mln osób (za Mediapanel).

Po wprowadzeniu w życie nowej zasady, po otworzeniu witryny chat.openai.com nie będzie ona już prosić nas o zalogowanie się (czy ewentualne zarejestrowanie się), chociaż ta opcja będzie nadal funkcjonować. Musimy jednak wtedy pamiętać o tym, że chatbot nie będzie funkcjonować na podobnych zasadach, jakie oferuje użytkownikom posiadającym konto.

Zobacz również:

Będzie to zubożona wersja chatbota i dlatego nie otrzymujesz takiego samego zestawu funkcji, jak zarejestrowana osoby. I tak np. chatbot nie będzie mógł zapisywać ani udostępniać czatów, korzystać z niestandardowych instrukcji ani innych opcji i mechanizmów, do których dostęp mają osoby posiadające konto.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNajbogatsi ludzie świata według amerykańskiego „Forbesa”. Na liście ośmiu Polaków
Następny artykułVI Turniej Mistrzostw Polski Kobiet w Rugby 7