XXXIX Półmaraton Jesieni w Łowiczu

21 września 2021

183 biegaczy (130 kobiet i 386 mężczyzn) wzięło udział w XXXIX Łowickim Półmaratonie Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza, który został zorganizowany, 19 września 2021 r. Impreza ta, co roku, gromadzi wielu sportowców z Polski i z zagranicy, wśród których są zarówno zawodowcy, jak amatorzy biegania. Tegoroczny bieg ukończyli wszyscy zawodnicy.

Zwyciężczynią w klasyfikacji generalnej kobiet została NIWIŃSKA ALEKSANDRA (BŁONIE) LKS OLYMP BŁONIE Nr startowy 119 z wynikiem 01:26:32. Druga na mecie zameldowała się AMBROZIAK SYLWIA (ŁOWICZ) SEBATEAM ŁOWICZ Nr startowy 1 z wynikiem 01:35:41. Na trzecim miejscu bieg ukończyła WOJTECKA SYLWIA (ŁÓDŹ) BRYGADA RR – RADOGOSZCZ RUN TEAM nr startowy 181 z czasem 01:38:21. Czwarte miejsce zajęła GĘDEK MARZENA (ŁOWICZ) GOSZCZYCKI TEAM ŁOWICZ nr startowy 41 z czasem 01:42:56, a piąte miejsce ŁUCZKA SYLWIA (TOMASZÓW MAZOWIECKI) VEGE RUNNERS Nr startowy 98 z czasem – 01:43:59.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył FALKOWSKI BARTŁOMIEJ (WARSZAWA) PIEKIELNI WARSZAWA nr startowy 31 z czasem 01:09:20. Drugi na mecie był KUNIKOWSKI TOMASZ (ŁÓDŹ) AKADEMIABIEGACZA S.L.SALOS- WODNA ŁÓDŹ nr startowy 85 z czasem 01:14:38. Trzecie miejsce zajął FRANKOWSKI MACIEJ (KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI) BEATY SPORT nr startowy 34 z czasem 01:21:20, czwarte miejsce WYSOKIŃSKI KONRAD (PIASECZNO) MESMERIK RUNNERS Nr startowy 186 z czasem – 01:24:17, a piąte miejsce SIEKIERSKI RAFAŁ (BEŁCHÓW) FUNDACJA BIEGAMY POLESIE nr startowy 201 z czasem – 01:24:18.

Wszystkim zwycięzcom i biegaczom gratulujemy!