A A+ A++

Koncert otworzył Dyrektor Ogniska Muzycznego w Rykach, Pan Grzegorz Pośpiech, witając zgromadzonych gości oraz krótko przybliżając historię działania i sukcesy szkoły.

Starosta Rycki Dariusz Szczygielski, w imieniu własnym, Zarządu Powiatu oraz Rady Powiatu Ryckiego przekazał gratulacje oraz życzenia: „Gratulujemy wszystkim pracownikom Ogniska Muzycznego, jak również jego podopiecznym. Wasza pasja, zaangażowanie i talent sprawiają, że przez te lata możemy cieszyć się piękną i inspirującą muzyką. Życzymy Wam dalszych sukcesów, inspirujących pomysłów i niegasnącego entuzjazmu w tworzeniu pięknej muzyki, która jest Waszą pasją i wspaniałym sposobem na wyrażanie siebie. Niech każdy występ będzie pełen emocji i pozytywnych doświadczeń, a Wasza muzyka dociera do coraz większej liczby serc!”

Życzenia dla Jubilatów przekazali również Pani Donata Łukasiak, Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Rykach  oraz w imieniu Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka – Pan Marek Jóźwik, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Nie zabrakło podziękowań dla nauczycieli szkoły, którzy z pasją i zaangażowaniem kształtują młode muzyczne talenty. 

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna koncertu. Otworzyli ją Dyrektor Grzegorz Pośpiech w duecie z uczennicą Ogniska Muzycznego Jagodą Jóźwik w piosence „Na krawędzi nocy i dnia” z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. Po tym wzruszającym wykonaniu na scenie pojawili się inni uczniowie Ogniska, m. in. Emilia Głodek, Amelia Podlaska, Ewelina Dziak, Karolina Papiewska, Zuzanna Jóźwik, Emilia Walasek, Dorota Walasek, Katarzyna Filipek a także nauczyciel, Pan  Bogdan Ochnik.

Ukoronowaniem wieczoru był koncert zespołu Crank Fly, również działającego przy Ognisku Muzycznym w Rykach.

Jeszcze raz składamy Jubilatom najserdeczniejsze życzenia dalszej owocnej działalności i wielu sukcesów!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCo oznaczają kolory szlaków turystycznych? Nie popełnij popularnego błędu
Następny artykułMiliony aut znikną z bazy CEPiK. Urzędnicy zaczęli ich kasowanie