A A+ A++

Jedenasta edycja znanego i cenionego przez technologów z całej Polski Kongresu Technologii Chemicznej to nie tylko najważniejsze spotkanie w branży, ale także okazja do połączenia sił środowiska akademickiego i przemysłowego. Jest to niepowtarzalna szansa na spotkanie w malowniczej stolicy Wielkopolski i wymianę doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami reprezentującymi różnorodne obszary technologii i chemii. 

Podczas Kongresu zaplanowane są wykłady plenarne i sekcji, prezentacje ustne oraz sesje posterowe, które odbywać się będą w ramach sześciu sekcji tematycznych: Procesy biotechnologiczne, Technologie obiegu zamkniętego, Praktyczne aspekty technologii chemicznej, Technologie funkcjonalnych materiałów i nanomateriałów, Technologie konwersji i magazynowania energii – trendy i perspektywy oraz Forum Młodych Technologów.

W ramach Kongresu Technologii Chemicznej nie mogło zabraknąć Forum Dyskusyjnego, które połączy naukę z przemysłem w formie debaty o przyszłości polskiego przemysłu chemicznego oraz pokrewnych sektorów gospodarki. To niezwykle ważne tematy, które nie tylko mają kluczowe znaczenie dla rozwoju naszego kraju, ale także wpisują się w strategię rozwoju gospodarki Unii Europejskiej. Ponadto dla Młodych Naukowców przygotowano specjalne „Forum Młodych Technologów”, aby zapewnić platformę do inspirujących dyskusji i wymiany pomysłów.

Organizatorami Kongresu są: Wydział Technologii Chemicznej Politechniki Poznańskiej oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKiedy przemoc rodzi przemoc – krzywdzenie i surowe praktyki wychowawcze jako czynnik ryzyka rozwoju zaburzeń opozycyjno-buntowniczych. Model Proaktywnego rozwiązywania problemów przez współdziałanie – metoda pracy z dzieckiem i jego środowiskiem