A A+ A++

AKTUALIZACJA #2

Na kanale Xboxa w serwisie YouTube opublikowano długi gameplay z Avoved. Trzeba przyznać, że RPG Obsidianu prezentuje się na nim naprawdę dobrze. Co więcej, dowiadujemy się z niego, że:

  1. będzie dostępna kamera TPP;
  2. niczym np. w Baldur’s Gate 3 rozbijemy obóz, by porozmawiać z towarzyszami, a ponadto ulepszymy i rozdysponujemy ekwipunek;
  3. nie zabraknie możliwości resetowania umiejętności postaci;
  4. używając ulepszonej broni, usłyszymy inne odgłosy i zobaczymy inne animacje.

AKTUALIZACJA #1 (10 czerwca, godz. 9:26)

Jak donosi dziennikarz Tom Warren z serwisu The Verge, w rozmowie z deweloperami Avowed na stronie studia Obsidian przez moment widniała informacja, że pierwszoosobowy RPG zadebiutuje na rynku 12 listopada 2024 roku. Wzmianka została szybko usunięta, ale Warrenowi udało się zrobić screena i udokumentować ten fakt.

Poza tym, jak twierdzą informatorzy, jeszcze dziś lub jutro powinniśmy otrzymać wgląd w nowy, długi gameplay z tej produkcji.

Studio Obsidian Entertainment pracuje obecnie nad co najmniej dwoma projektami. Jednym z nich jest Avowed, czyli gra RPG akcji FPP, osadzona w świecie Eora, znanym z serii Pillars of Eternity. Produkcja, która zmierza na komputery osobiste oraz Xboksy Series X/S, otrzymała nowy zwiastun.

O samym Avowed wiemy już całkiem sporo, bowiem od zapowiedzi tej produkcji minęły niemal cztery lata, natomiast w zeszłym roku deweloperzy podzielili się z nami zwiastunem rozgrywki oraz garścią konkretów na temat produkcji. Autorzy obiecywali wówczas, że jej grafika, która wtedy nie zrywała czapek z głów, zostanie gruntownie ulepszona. Sami oceńcie, jak studio Obsidian Entertainment wywiązało się ze swojej obietnicy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRozpoczęła się 25. międzynarodowa wystawa Sacroexpo
Następny artykułBochenek – teatr z MDK