A A+ A++

Warszawska Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” opublikowała na swoich mediach społecznościowych poruszający wpis, informujący o śmierci jednego z ich pracowników, Przemysława Siemborskiego. Młody człowiek, znany ze swojej radości życia, fachowości i pomocy innym, zmarł niespodziewanie tej nocy.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Dziś w nocy odszedł od nas nasz kolega, dla wielu przyjaciel Przemysław Siemborski. Zawsze radosny, pomocny, fachowy. Młody człowiek z wielkimi marzeniami i dobrym sercem. Ból rozrywa nasze serca, bo śmierć młodego człowieka boli jeszcze bardziej. Straciliśmy wyjątkowego człowieka, fachowca. Bez Ciebie Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie nigdy nie będzie już taka sama,” napisano w poście.

Przemysław Siemborski był ceniony nie tylko za swoją pracę, ale również za osobowość, która sprawiała, że zarówno pacjenci, jak i koledzy czuli się w jego obecności bezpiecznie i komfortowo. Jego nagle pożegnanie poruszyło nie tylko współpracowników, ale także społeczność, z którą się zetknął.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułНа тлі чуток про розлучення: Алла Пугачова переїжджає з Ізраїлю без Галкіна
Następny artykuł17. Edycja Alei Sław w Zamościu – Wieczór Pełen Wzruszeń i Wspomnień