A A+ A++

Dziś wystartował 35. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Łącznie, uczestnicy wyścigu, będą mieli do pokonania 556,8 kilometrów przez pięć województw, w tym przez powiat bełchatowski i miasto Bełchatów.

Wyścig podzielono na cztery etapy, które zostały poprowadzone różnymi trasami. W Bełchatowie kolarzy zobaczymy jutro, 27 czerwca, wtedy też wyścig będzie przebiegał przez powiaty: łódzki wschodni, tomaszowski, piotrkowski, bełchatowski i radomszczański, do granicy z województwem świętokrzyskim.

27 czerwca, około godziny 15.10 uczestnicy wyścigu wjadą na teren powiatu bełchatowskiego od miejscowości Stradzew w powiecie piotrkowskim. W powiecie bełchatowskim kolarze przejadą przez miejscowości: Niedyszyna, Myszaki, następnie wjadą do Bełchatowa, gdzie będą jechać ulicami: Olsztyńska, Staszica, Czyżewskiego w kierunku miejscowości Dobiecin, Postękalice. Dalej wjadą do miejscowości Bogdanów w pow. piotrkowskim. Orientacyjny czas przejazdu przez teren powiatu bełchatowskiego to około 20 minut.

źródło: wyscig.com, KPP w Bełchatowie

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBędą utrudnienia na drogach – policja apeluje o ostrożność
Następny artykułGrbić już niczego nie ukrywa. Tak podejmie najważniejszą decyzję ws. igrzysk