A A+ A++

W miejscowości Słupia pod Bralinem doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył samochód osobowy. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 6 czerwca, około godziny 19:57 na drodze wojewódzkiej nr 482. Informacja o wypadku została przekazana do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kępnie.

Na miejsce natychmiast zostały wysłane zespoły ratownicze, w tym jednostki z Ochotniczej Straży Pożarnej z Perzowa, a także z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Sycowa i Kępna. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że samochód osobowy z nieznanych przyczyn uderzył w wysepkę rozdzielającą pasy ruchu.

W aucie podróżowała jedna kobieta, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń i potrzebowała natychmiastowej pomocy medycznej. Strażacy szybko zabezpieczyli teren wypadku oraz przystąpili do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanej, zanim na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego.

Po dokładnym przebadaniu stanu zdrowia kobiety, personel medyczny podjął decyzję o jej przewiezieniu do najbliższego szpitala, aby mogła otrzymać odpowiednią opiekę medyczną.

Źródło: straż pożarna

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMieszkańcy Osiedla Bór w Sosnowcu proszą o miejsce do spotkań. “Powinno je zapewnić miasto, a nie spółdzielnia”
Następny artykułСмачний десерт для всієї сім'ї: готуємо полуничний пляцок