Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie ogłosił dzisiaj wyniki „Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Fraszka – Igraszka – Ku Pokrzepieniu Serc”.
Komisja Konkursowa w składzie:
- Celina Tymińska – Przewodnicząca Komisji Konkursowej
- Magdalena Piątkowska
- Bożena Paradowska
oceniłaprace konkursowe w formie fraszek 25 uczestników w kilku kategoriach wiekowych:
Zapraszamy do zapoznania się z protokołem, który został dziś odczytany przez Przewodniczącą Komisji Konkursowej Celinę Tymińską. Laureaci otrzymali z jej rąk pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.
Protokół
Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego
„Fraszka- Igraszka- Ku Pokrzepieniu Serc”
zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie.
spisany dnia 24 maja 2023 roku.
Komisja Konkursowa w składzie:
- Celina Tymińska- Przewodnicząca Komisji Konkursowej
- Magdalena Piątkowska
- Bożena Paradowska
Oceniła prace konkursowe w formie fraszek 25 uczestników w następujących kategoriach wiekowych:
- kategoria: dzieci ze szkół podstawowych (klasy I-III)
- kategoria: dzieci ze szkół podstawowych (klasy IV-VI)
- kategoria: młodzież ze szkół podstawowych (klasy VII-VIII)
- kategoria: młodzież ze szkół ponadpodstawowych
- kategoria: osoby dorosłe
przyznając następujące miejsca i wyróżnienia:
Kategoria: dzieci ze szkół podstawowych (klasy I-III)
I miejsce:
- Wiktoria Choińska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie (Zambrów)
II miejsce:
- Alicja Korytkowska, Zespół Szkół w Szumowie( Szumowo)
III miejsce:
- Wioletta Morawska, Szkoła Podstawowa w Srebrnej (Srebrna)
Kategoria: dzieci ze szkół podstawowych (klasy IV-VI)
I miejsce:
- Sebastian Jabłoński, Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie (Stare Zakrzewo)
II miejsce:
- Natalia Pisińska, Szkoła Podstawowa w Starym Zakrzewie (Stare Zakrzewo)
III miejsce:
- Wiktor Morawski, Szkoła Podstawowa w Srebrnej (Srebrna)
Wyróżnienie:
- Filip Skarzyński, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie (Zambrów)
Kategoria: młodzież ze szkół podstawowych (klasy VII-VIII)
I miejsce:
- Martyna Pietkiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie (Zambrów)
II miejsce:
- Zuzanna Kombor, Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie (Stary Skarżyn )
III miejsce:
- Maciej Łada, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie (Zambrów)
Wyróżnienie:
- Martyna Gosk, Szkoła Podstawowa w Starym Skarżynie (Stary Skarżyn)
- Kategoria: młodzież ze szkół ponadpodstawowych
I miejsce:
- Kinga Lubak, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie
(Rębiszewo- Zegadły)
Kategoria: osoby dorosłe
I miejsce:
- Andrzej Wróblewski (Warszawa)
II miejsce:
- Tadeusz Charmuszko (Suwałki)
III miejsce:
- Urszula Krajewska- Szeligowska (Krajewo Białe)
Wyróżnienie:
- Rafał Orłowski (Radomsko)
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS