O 17 mandatów radnych Powiatu Tarnobrzeskiego w 4 okręgach zabiegać będzie 106 kandydatów. Swoje listy zarejestrowały komitety: Forum Mieszkańców, Forum Samorządu Powiatu Tarnobrzeskiego, Prawo i Sprawiedliwość, Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Wspólne Sprawy.
Okręg nr 1, czyli miasto i gmina Baranów Sandomierski – 4 mandaty
Okręg nr 2 czyli gmina Gorzyce – 4 mandaty
Okręg nr 3 czyli gmina Grębów – 3 mandaty
Okręg nr 4 czyli miasto i gmina Nowa Dęba – 6 mandatów
- KWW Forum Mieszkańców
Okręg nr 1
1. Krzysztof Pitra
2. Tomasz Pruś
3. Marzena Hynowska
4. Wioletta Dura- Chwałek
5. Magdalena Hawryluk
6. Łukasz Falarz
Okręg nr 2
1. Dariusz Bukowski
2. Piotr Elżakowski
3. Benita Berezowska
4. Augustyna Kaniszewska
5. Krzysztof Ostrowski
6. Ilona Warzycka
Okręg nr 3
1. Robert Pędziwiatr
2. Krystyna Kozieja
3. Alicja Kubiak
4. Grzegorz Kozak
5. Piotr Jajko
Okręg nr 4
1. Barbara Trzeciak
2. Bogdan Tomczyk
3. Grzegorz Sarzyński
4. Przemysław Maćkowiak
5. Waldemar Rams
6. Zbigniew Karkut
7/ Anna Urbaniak
8. Katarzyna Markowicz
- KWW Forum Samorządu Powiatu Tarnobrzeskiego
Okręg nr 1
1. Kazimierz Ślęzak
2. Teresa Żyguła
3. Robert Głaz
4. Edyta Babiuch Sroczyńska
5. Iwona Surowiec
6. Piotr Ruła
Okręg nr 2
1. Marian Grzegorzek
2. Lucyna Łysiak -Kosowska
3. Anna Krzemińska
4. Rafał Kochowski
5. Dawid Wartoń
Okręg nr 3
1. Zuzanna Paduch
2. Edward Stępień
3. Jagoda Wilk
4. Marcin Baran
5. Dorota Paź
Okręg nr 4
1. Jerzy Sudoł
2. Marek Zięba
3. Monika Chmielewska
4. Elżbieta Głaz
5. Anna Babula
6. Anna Taraszka
7. Tomasz Gazda
8. Adam Szurgociński
- KW Prawo i Sprawiedliwość
Okręg nr 1
1. Jacek Rożek
2. Krystyna Rusin
3. Józefa Marek
4. Szczepan Kurzyna
5. Małgorzata Czechura
6. Stanisław Sekuła
Okręg nr 2
1. Krzysztof Laskowski
2. Małgorzata Wojciechowska – Mazur
3. Agnieszka Gierach
4. Anna Środek
5. Augustyn Drzymała
Okręg nr 3
1. Grażyna Żak
2. Paulina Rutyna
3. Piotr Koryga
4. Barbara Rąb
5. Józef Hajdo
Okręg nr 4
1. Wojciech Gruszka
2. Marek Kosior
3. Krystyna Mazur
4. Katarzyna Maciąg – Maksym
5. Kazimierz Durda
6. Lesław Kosior
7. Teresa Niedzielska
8. Jerzy Sudoł
- KWW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe
Okręg nr 1
1. Jacek Hynowski
2. Arkadiusz Tomanek
3. Anna Politch
4. Iwona Stępień
5. Klaudyna Rzeszut
6. Michał Klich
Okręg nr 2
1. Paweł Bartoszek
2. Tadeusz Rękas
3. Teresa Lipińska
4. Andrzej Swatek
5/ Arleta Dul
6. Regina Partyka
Okręg nr 3
1. Dominika Szewc
2. Łucja Lasota
3. Joanna Jurek
4. Joanna Smykla
5. Artur Dul
Okręg nr 4
1. Wojciech Śmiech
2. Andrzej Urbaniak
3. Sebastian Tuźnik
4. Sylwia Majewska
5. Anna Domagała
6. Małgorzata Litwin
7. Katarzyna Sudoł
8. Leszek Mroczek
- KWW Wspólne Sprawy
Okręg nr 4
1. Tomasz Zieliński
2. Marzena Chmielowiec
3. Iwona Strojek
4. Tadeusz Jadach
5. Damian Hajduk
6. Andrzej Wilk
7. Halina Wilk
8. Marek Ostapko
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS