Magdalena Fręch nie miała szczęścia podczas swojego pobytu w Miami. Po nieudanych startach w grze pojedynczej, tenisistka postanowiła spróbować swoich sił w deblu, w parze z Darią Saville. Niestety, ich przygoda również zakończyła się wcześnie, gdy przegrały w trzech setach z chińskim duetem Xinyu Wang i Saisai Zheng.

Pierwszy set był pełen napięcia i zwrotów akcji. Mimo prowadzenia 5:1, Magdalena Fręch i Daria Saville musiały się zmierzyć z serią wygranych gemów przez swoje przeciwniczki. Ostatecznie jednak udało im się wygrać seta 7:5. Niestety, w drugim secie Chinki odwróciły losy meczu na swoją korzyść i zwyciężyły 7:5, co skierowało spotkanie do decydującego super tie-breaka.

W trzeciej partii oglądaliśmy kolejne emocje, z Polką i Australijką walczącymi o wygraną. Mimo zdobycia prowadzenia 8:7, ostatecznie nie udało im się zdobyć potrzebnej przewagi, przegrywając 10-8. Tak więc Magdalena Fręch i Daria Saville odpadły z turnieju w Miami już po pierwszej rundzie.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News