A A+ A++

Troska o zdrowie i aktywność starszych mieszkańców naszego miasta – to główny cel jaki przyświecał temu działaniu. Miasto Bełchatów rozpoczęło współpracę z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi.

Wczoraj w gabinecie prezydenta miasta Bełchatowa podpisano list intencyjny. Miasto Bełchatów oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi rozpoczęły „współpracę w zakresie wymiany informacji o działaniach podejmowanych na terenie miasta Bełchatów na rzecz projektów, rozwiązań i innowacji w obszarze aktywnego i zdrowego starzenia się”.

Jak zaznacza bełchatowski magistrat by działania były jak najbardziej efektywne, partnerzy powołali Radę Koordynacji Akademickiej. Z ramienia miasta działać w niej będzie Iwona Nowak, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych UM. Podobnie jak Sylwia Witkowska – dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Uniwersytet Medyczny zaś reprezentować będą prof. dr hab. n. med. Jolanta Kujawa (Dziekan Nauk o Zdrowiu) oraz Tomasz Jasiński (Koordynator Uczelni ds. Zrównoważonego Rozwoju i Odpowiedzialności Społecznej).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBRZESKO. Senior party z Haliną Frąckowiak
Następny artykułPanika na rynku kryptowalut. Uśpiony gigant budzi się i prowadzi do wyprzedaży